саркоидоза и хомеопатия

  • 3 309
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 209
здравейте , извинете ме 4е нахлувам, но спешно ми трябва информация, а с търса4ката не намерих.
наистина е спешно  Embarassed
има ли ефективно прилагане с резултат на хомеопатие при САРКОИДОЗА (2ра степен)?
моля, за сериозни и информативни отговори, като предварително благодаря .

# 1
  • Мнения: 38
Хомеопатията не работи с диагнози. Дали е саркоидоза, или друго белодробно заболяване за хомеопата има значение какво това заболяване предизвиква у пациента и как той реагира ИНДИВИДУАЛНО на него. Така че - опитай с хомеопатия. И без това  иначе ще ви наблъскат само с най-новите широкоспектърни АБ и химиотерапевтици

# 2
  • Мнения: 1 209
благодаря, 4овекът ве4е пробва някакви алтернативи . питах конктерно за хомеопатията: прилага ли се има ли ефект?  за жалост "саркоидозата" не е само диагноза, зад името се крият сериозни симптоми и за жалост е потвърдено като болест преди години.  ровейки, про4етох , че в хомеопатията диагнозите на консервативната медицина не важат, но се надявам все пак името на заболяването да донесе достатъ4но информация на някой запознат, за да отговори по същество.

# 3
  • Мнения: 38
Ти май не ме разбра - говоря за индивидуални симптоми. при десет души със саркоидоза, освен симптомите на болестта, които са типични и за десетимата, всеки от тях ще прояви и отделни, лични симптоми - точно тях търсим ние, какво различава този пациент от всички останали със саркоидоза, примерно. И се изписва хомеопатично лекарство, за личността, болна от саркоидоза, а не за самата саркоидоза. Така че не очаквай някой от нета да ти каже хомеопатично лекарство срещу саркоидоза.

# 4
  • Мнения: 1 209
никъде не питам за препарат, а само дали има информация дали действа. само на това търся отговор.

Общи условия

Активация на акаунт