Какъв уолкър?

  • 1 046
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Решили сме да купим уолкър на малчо, но още се чудим какъв точно Thinking. Харесали сме този на Chicco. Споделете, моля, вашите деца какви уолкъри имат и доволни ли сте  bouquet

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 19:22 от alina_nana

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Отидете до Jambo освен че са поне с 30-40 лв. надолу има и поне 4-5 вида
 

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Доколкото четох тук, въпросният уолкър в Джъмбо е 60 лв., но аз като ходих го нямаше. Купихме от там един за 40 лв., който става и на масичка, но не съм доволна. Музиката му веднага се развали.  Sad

# 3
  • Мнения: 10 982
Нашият е Chicco, като този, на който сте се спрели. Много е хубав и дъщеря ми много обича да играе с него и да го бута. Препоръчвам го Peace

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 593
Хубав е да .В събота бяхме в Джъмбо там е 60лв. Peace

# 6
  • Мнения: 4 428
И Маги проходи с такъв уолкър на Чико. Много съм доволна  Peace Въобще не ползвахме проходилка. И бебето наистина се учи на ходи, а не да се вози както в проходилката  Peace Но, за да го ползва добре, бебето вече трябва да стои стабилно право само  Peace Това върши работа само за прохождане, не и за облягане на него, за да стои право бебето.

# 7
  • Мнения: 3 698
...Харесали сме този на Chicco. ...
Точно с такъв проходи дъщеря ми.Доволна съм и то много - и като помощно средство за прохождане и като забавна играчка с музика, освен това развива мисленето с формичките, а музиката стимулира детето да го бута и да прави крачки ... според мен е чудесен избор!

# 8
 има една фирма -mega care
Но незнам дали ги има в България ?
Ние сме много доволни от неините играчки

# 9
  • Мнения: 1 193
Ние сме със същия - Чиковски. Тя в началото, хич не му беше фен. Сега играе по-често, но не бих казала, че моето дете е проходило с него  Grinning Пиша лично мнение и не задължавам никой с него.
Успех в избора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт