Степани ризи!??!?

  • 5 317
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
здравейте

изпрах на мъжа ми няколко ризи на 80 градуса и се степаха малко и е на път да ме убие  ooooh! моля ви, дайте идея как да им върна първоначалните размери  Thinking google нищо не изкара по въпроса....  #Crazy

благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 542
Ами... няма начин.... общо взето това е, което е - степано. Иначе накисваш ги с омекотител и се опитваш да ги разпънеш, ама личното ми мнение е, че нищо не стана.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Давам ти веднага идея: подари ги на човек, на който са му по мярка.
И друг път не пери на повече от 60 градуса - спалното бельо и на повече от 40-50 градуса всичко друго. Понякога използвай и 30-сет градуса.

# 3
  • Мнения: 533
Направи  от тях, калъфки за възглавнички Peace

# 4
  • Мнения: 8 999
Не съм чувала някой да е успял в такова начинание - да оправи степани дрехи. Просто друг път внимавай и не пери на толкова висока температура.

# 5
  • Мнения: 2 926
Степаните ризи няма как да върнеш в нормален вид
Следващия път ги перни на 40 градуса  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 295
благодаря ви за отговорите, момичета, но аз реших да действам както се действа при степани вълнени дрехи и успях Wink накиснах ги в много студена вода + изсипах няколко ледарки вътре и след 24 часа бяха почти като преди Simple SmileSimple SmileSimple Smile чак на мъжа ми не му се повярва

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
накиснах ги в много студена вода + изсипах няколко ледарки вътре и след 24 часа бяха почти като преди

лелелеееееее, голям номер. трябва да го запомня. Браво на теб   bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 542
Значи да запомня, ама ледарки какво е? Кубчета лед или от хладигеновите торбички за хладилни чанти?

# 9
  • Мнения: 295
Янтра, и двете Wink сложих всичко ледено, което имах

# 10
  • Мнения: 2 211
Аси, методът ти е страхотен - лесен, ефтин и ефективен.

Общи условия

Активация на акаунт