Доволни ли сте от магазин Бебчо Варна?

  • 13 159
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Споделете -харесва ли ви магазин Бебчо на ул.Студентска? Ще започна първа. Не ми харесва защото: (ще класифицирам причините по низходяща важност според моите разбирания):

 1.  Купувайки едно кенгуру казвам че искам бебето да гледа в двете посоки-  с лице към мен, и с гръб към мен- предложиха ми едно за 29 лева. После казвам че искам по-евтино- ми имало(на половината пари на предното) обаче бебето не гледало в двете посоки, а само към майката. Добре, казвам аз- взимам по-скъпото. Прибирам се вкъщи и гледам че са ми сложили по грешка инструкцията за по-евтиното- а то също беше двупосочно. Стана ми кофти.
 
 2. Преди 4 месеца.Отиваме с майка ми. Казвам й да стои с количката отвън ама тя искала да разгледа. Е, добре казвам, ще питаме, така е редно- дали може. Отварям врата и културно питам- може ли да влезем с количката.Можело. Аз все пак я оставям до вратата-да не пречи на другите. Питам аз за един чорапогащник и продавачката ми показва.Изведнъж някакъв оръфляк- и той някакъв служител там- изведнъж изскочи пред очите ми и ме гледа в ръцете, като видя продавачката че е до мен видимо се успокои. Стана ми гнусно. За жалост същото е направил и с майка ми. Съжалявам че чорапогащника ми беше спешен и си го купих. Чувала съм че има крадли с колички, но ние оставихме количката до вратата, а и можеше да бъде много по-дискретен, защото мен това като клиент ме обижда, отблъсква, и секва ентусиазма ми за пазаруване. (точка 2 е по-обидна от точка 1 всъщност)

 3. Казаха ми че по принцип нямало по-евтини термобоксове от 10 лева- е, аз моя за 7 лева си го купих от едно мъъъничко квартално магазинче. Точка 3 е подобна на точка 1- подвеждане.

 4. Още неориентирана за бебешка козметика казвам че искам нещо хубавичко- по-хубаво от Нивея. Веднага ми се предложи Саносан- ама колко бил супер, ама как нищо друго не струвало, ама било нова технология, 100 пъти по-хубав от Нивея, ама как лесно се хващал с мокри ръце, нямало смисъл да купувам друг защото рано или късно ще разбера че Саносан е най- добре за детето. Въобще нямало смисъл да обсъждаме другите шампоани.Да оставим настрана факта че РАЗБРАХ че не е нещо по-добро от Нивея (да ме прощават мамите които са доволни)- просто после видях че на касовата бележка от магазина както и  на бележката на бълг.език за шампоана(където пише вносител)- видях едно и също име на фирма- тоест те са вносители и имат интерес да се продава. Добре- търговски похвати, ама нали като разбера че затуй е супер (щото те го внасят и не трябва да се застоява) няма да си го купя следващия път?

 5. Не дават цени по телефона- еми сори ама аз обикновено съм сама с детето и нямам време да обикалям по 10 магазина за да си намеря най-добрата цена; ама те затова и не казват по тел.- щото не са им ниски цените.  Само те от всички бебешки магазини не са ми казвали цена по телефона.

 6. Цените- височки са! Когато купувах Аптамил в кварталното малко магазинче го купувах за 21.50 а при тях за 22.60. Пюретата също са по-скъпи. Но това с цените си е тяхна работа- никой не ме кара насила да купувам затова и това е последна по важност причина да не ми харесват.

Ами споделете и вие- да видим правилна ли ми е преценката!

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 23:07 от antoanetastat

# 1
Не, не сме доволни. Язък за големия магазин. Асортимента куца. Ходих веднъж от любопитство и няма да повторя. Опитваха се да ми продадат една бебешка вода, че била чудесна. Ама не е.

# 2
  • Мнения: 69
Аз съм с други впечатление.
Продавачките са мили и обръщат достатъчно внимение на клиентите, информирали са ме без да ме насилват да купя или да се сърдят ако не си купя нещо. Магазина е голям и има достатъчно място, дори и когато има много хора. Цените са добри- може да не са най- ниските, но то навсякъде едно неща са ефтини, други по- скъпи.
Относно количката- виждала съм доста майки с колички вътре и никой не им правеше забележки Rolling Eyes
Нивеа и Саносан- моето мнение е, че Саносана е в пъти по- добър от Нивеата (мое мнение!)
За цените по телефона- не мисля, че някой е длъжен да го прави- може да си от конкуренцията  Mr. Green
Та на въпроса- доволна съм. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 225
 Найтгейл, никой не ми е правил забележка за количката- тъкмо обратното. За друго ставаше въпрос. Затова и по-подробно обясних  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 69
OK! Разбрахме се.  Wink Просто не им се връзвай толкова Whistling

# 5
  • Мнения: 3 971
Влязох веднъж и няма да повторя.Скъпо с ужасно обслужване.
Да вземат да си сложат камери ,а не да следят клиентите като крадци Rolling Eyes
От  този до Окръжна съм доволна Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От този до Окръжна болница пазарувам аз и нищо лошо не мога да кажа относно обслужването, едната продавачка особено е много мила (жалко, че не съм запомнила как се казва). Смятам, че собственичката,  (много пъти съм общувала с нея) е любезна жена и никога не се е опитвала да ме заблуди, т.е. да си купя нещо от което тя ще има по-голяма изгода.Жалко, че в другия си позволяват подобно държание.

# 7
аее ко против имате бебчо е??!!?!? магазина си е наи хубавия във варнаа а персонала са най добрите.. кат не ви харесва не недеите ходете . Аз съм от тяхната редовна клиентела..

има и някои минуси:
  -  твърде стръмна рампа  (при големия магазин)
  - а до-колкото знам и в двата магазина няма wc  за клиенти

# 8
  • Мнения: 4 916
аее ко против имате бебчо е??!!?!? магазина си е наи хубавия във варнаа а персонала са най добрите.. кат не ви харесва не недеите ходете . Аз съм от тяхната редовна клиентела..

има и някои минуси:
  -  твърде стръмна рампа  (при големия магазин)
  - а до-колкото знам и в двата магазина няма wc  за клиенти

Специално заради този пост ли се регистрира?

# 9
  • Мнения: 225
 Laughing това  най-вероятно е оръфляка от точка 2.  Laughing

# 10
  • Мнения: 17 407
Доволна съм. ПАзарувам и от двата. Никога не с аме следили, винаги съм намирала това,  което търся. За по- големи деца няма избор голям, но за бебета си е добре. НЯкои неща са в торби, не върви клинетът да тръгне да рови сам, затова може би вървят след вас. НА мен ми е писнало от турски боклуци.
Саносан е доооста по- добра от НИВея, според мен, за това пък изобщо нямаш основание да ги виниш. Малко по- спокойно го давай! Wink Peace

# 11
  • Мнения: 3 405
Да, всички големи неща са ни от там.
Собственичката е високата чернокоса жена, много е мила.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 424
Извинявайте, че ви се обаждам във Варненската тема, обаче ми направи впечатление репликата за крадящи с колички. Истина ли е това?! Ама как така - доакато са с бебето ли? Аз имам магазин отскоро и ми е много странно това - не знаех за явлението, а и през ум не ми е минавало....

Някой ако знае повече по темата или такъв случай - нека да ми каже, за да не ми се случва.

Естествено, сега няма да започна да гледам подозрително всички, които си влизат с количката Simple Smile Просто ще съм информирана

# 13
  • Мнения: 3 405
Не ми е минавало през ума, че има крадли с колички  ooooh!. Но хора всякакви.

# 14
  • Мнения: 17 407
Напълно е възможно. Аз оня ден съвсем спокойно може да си скатая два чифта чорапки. Другите неща бяха едри Grinning
. Виж, батковците в ПИкадили яко ме нервят, щото там кражбата е доста по- трудна. Сори за отклонението.

Общи условия

Активация на акаунт