Случвало ли ви се е ...

  • 1 767
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте,момичета!
Въпроса ми е малко....и аз незнам какъв...Снощи по време на секс прокървих леко.Не ми е време за цикъл,защото ми дойде на 8.02,а и цикъла ми е много редовен и досега не ми е идвало никога по средата... newsm78Сложих си малка превръзка и сутринта по нея имаше две малки петънца.Корема също ме боли,но не е цикъл,защото дори не тръгва нормално,а има само капки. Гинеколога ми днес и утре ми каза,че има много операции и няма да си е в кабинета,та чак другиден мога да ида на преглед,но ми е притеснено и затова питам вас.Случвало ли ви се е нещо такова и ако да,то какво се оказа?Защото на мен една приятелка ми каза,че това били симптоми на раничка на шийката на матката.Може ли да е това?
Друго си мисля-може ли да е от секциото нещо?А?Съмнявам се,но пък знам ли?До четвъртък има 2 дни и в главата ми има само въпроси и искам да знам,дали вие можете да ми кажете какво може да е,ако ви се е случвало,разбира се.
Благодаря! Hug

# 1
  • Мнения: 6 029
Може и раничка да е.
Може и партньора ти... хъм... да е бил малко по-груб.
Може да са много неща. Спокойно, няма страшно, гинеколога ще каже Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Успокой се. Не е симптом за раничка на шийката на матката. Обикновено няма симптоми ако имаш такава. Казвам го от личен опит. Ако случайно имаш такава раничка това не е спешно състояние и можеш да изчакаш два-три дена, дори и много повече. От секциото също не вярвам да е. Минало е доста време. По-скоро е нещо хормонално. Много жени прокървяват леко по време на овулация. Или ако си пила противозачатъчни от тия за спешна контрацепция. Например Ескапеле.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Или ако си пила противозачатъчни от тия за спешна контрацепция. Например Ескапеле.
Не,Саня,не съм пила нищо... newsm78И противозачатъчни не пия.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Е, аз го дадох като вариант на хормонален проблем. Не е задължително да си пила хапчета. Изчакай си спокойно до прегледа без да се притесняваш.  Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
не мисля,че е нещо сериозно,но ако ти се повтори-доктор Whistling

# 6
  • Мнения: 1 103
Мисля че трябва да идеш на доктор  той най  добре ще ти каже дано да няма нищо  Praynig
Успех на прегледа  Peace

# 7
  • Мнения: 2 000
Не ми се е случвало. Не вярвам да е от секциото ти.
Щом се притесняваш толкова много отиди на друг доктор, а не да чакаш твоя 2 дни.

# 8
  • Мнения: 104
На мен ми се е случвало и при секс, и при тренировка с велоаргометър. Също се шашаках като теб, но раничка нямам. Не мисля, че е нещо сериозно. newsm10

# 9
  • Мнения: 78
И на мен ми се е случвало веднъж.Притесних се малко,но си го обясних със скорошното раждане,хормонални проблеми.Ако нямаш болка изчакай твоя гинеколог и отиди, за да си спокойна.Каквото и да ти кажем друго е да те погледнат.Спокойно и си мисли само хубави неща. newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами всичко може да е...може и раничка да е, може и киста, може просто нещо хормонално...може и нищо да ти няма....ако ти е толкова притеснено иди на друг лекар да те види Simple Smile надявам се да се окаже, че нямаш място за притеснение и всичко да е наред Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 960
Мисля че това няма нищо общо със секциото ти.Но най компетентно е мнението на твоя доктор.Защо на потърсиш друг лекар още днес,за да не се притесняваш-за свое спокойствие?!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На мен ми се е случвало и при секс, и при тренировка с велоаргометър. Също се шашаках като теб, но раничка нямам. Не мисля, че е нещо сериозно. newsm10


А ти ходила ли си на лекар?Какво ти каза,щом не е раничка?

# 13
  • Мнения: 730
Раничката може да е съпроводена от течение, както и от такова прокървяване, но ние ще гадаем само. Иди ако трябва на друг лекар, вместо да се шашкаш и да чакаш твоя лекар.

# 14
  • Мнения: 6 274
... Много жени прокървяват леко по време на овулация...
Аз мисля , че е точно това . И аз се уплаших , когато на 14 -15 ден от началото на цикъла след една бурна нощ  Embarassed с милото , на сутринта открихме петънце кръв на чаршафа . Но тъй като нито имах болки , нито нещо друго необичайно ,  реших , че не е от мен или просто сме били много буйни . И когато на края на месеца не ми дойде ( а ние вече правехме опити за бебче ) , аз си направих тест и... EFP Чак тогава се сетих какво ще да е било онова мъъъничко петънце ... smile3521

Общи условия

Активация на акаунт