Плочкаджия в Бургас и на юг от Бургас

  • 1 272
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Моля, момичета, помагайте!
Към края на март вече ще сме купили всички плочки и гранитогреси за къщата на Арапя. Трябва ми много проверен майстор, който да е факир в поставянето на настилки по подове, стени и стълбища, защото съм си намислила едни шарчици, една мешанка от различни плочки, та само много печен майстор може да се справи.
Не ми се иска да си командировам моя майстор до там, защото ще ми излезе доста соленко /труд плюс командировъчни/, та затова си търся местен.
Моля да ми кажете и какви цени горе-долу се спрягат в региона.

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
baibibi, мога да ти препоръчам от района, е не точно от Бургас. Той си ходи по обекти по морето и живее там докато си свърши работата(ако е проблем кажи). Не се плащат екстра командировъчни, защотот той много  циркулира. Плочкаджията е добър, проверен, работи бързо и качествено. Незнам обаче дали е свободен за март. Ще проверя и ще ти пиша.

п.п. Други довършителни работи имаш ли, или само плочки?

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 10:57 от Камамбер

# 2
  • Мнения: 8 999
Камамбер , много ще ти бъда задължена! Докато работи там, ще спи в къщата, но тя не е съвсем донаправена /няма баня и тоалетна естествено, щом търся майстор тепърва да ги прави/, но имаме външна тоалетна, а в съседното място, на 10 м. от входа на нашата къща, съседът има пак външна баня и тоалетна, но те са с топла вода /от слънчеви батерии/.
Работата не е малко - две бани, гранитогрес на хола /50 кв.м./, облицовка на стълбище с теракот /14 стъпала с широчина 1 м./, а сигурно ще възникнат и още някакви довършителни дребни услуги. За сам човек работата я виждам да се свърши най-малко за месец, а може и повече.
Също така не е задължително да започне през март. Иска ми се в началото на юни да е готово, така че стартът може да е и към средата на април, но ако човекът е сериозен и не кръшка.

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Бая работа е, не мисля че ще откаже. Той по принцип бачка за една строителна фирма, ама си докарва и допълнително. Затова те питах дали имаш други довършителни работи - дали да е чрез фирмата, или да е на частно. Ако искаш за по-бързо да те свържа с фирмата направо  Thinking

# 4
  • Мнения: 8 999
Да, дай ми координати.
А ти откъде ги познаваш - работили са при теб или са ти приятели? Не че има значение, но искам да са сигурни хора, а не да ми зарежат обекта наполовина и да хукнат нанякъде. А от друга страна ми трябва прецизен изпълнител.
За съжаление не познавам такива кадри в този район.

# 5
  • Мнения: X
Аз имам координатите на 2-ма. Единият, обаче е голям скъпчия. Утре късно ли е да ти дам координатите на двамата ?

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 12:47 от Анонимен

# 6
  • Мнения: X
Ние преди 2 седмици приключихме с нашия апартамент и се възползвахме и от 2-та. Единия(скъпчията) ни направи банята перфектно за 2 дни, но ни отряза главата със заплащането и го смених с другия, който малко по- бавно, но пак перфектно направи кухнята, тоалетната и коридора за половината от заплащането на другия. И от 2та съм много доволна, но ще ти дам телефоните им на ЛС да говориш лично с тях, защото доколкото разбрах става въпрос за нощуване извън Бургас и трябва да говориш с тях лично, май.

# 7
  • Мнения: X
Иначе и двамата са работили в жилището ни, но не са ни приятели , а приятели на наши познати.

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Да, дай ми координати.
А ти откъде ги познаваш - работили са при теб или са ти приятели? Не че има значение, но искам да са сигурни хора, а не да ми зарежат обекта наполовина и да хукнат нанякъде. А от друга страна ми трябва прецизен изпълнител.
За съжаление не познавам такива кадри в този район.
Изпитан е плочкаджията спокойно, аз съм го ангажирала за моята баня, живот и здраве, нищо, че съм в София.  Wink Довечера ще ти пиша на лични, че в момента нямам координати, вкъщи са ми.

# 9
  • Мнения: 8 999
Камамбер,RadiD  , чакам да ми изпратите на лични.

RadiD, какво значи голям скъпчия? /в смисъл колко му е скъпо скъпото/

# 10
  • Мнения: X
Скъпчия, означава че ми взе максималната цена за лепене на квадрат 30лв\кв.м. Мой познат ми обясни, че лепенето струва от 14 до 30 лв. на кв. , като максимума е,когато минаваш през фирма за плочкаджии, тъй като там от тези пари се делят на 4-5 души, а нормално е да ти вземат 20- 25лв .

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Камамбер , чакам да ми изпратите на лични.

Изпратих  Mr. Green

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Колко е скъп "скъпчията"?
Аз не съм се интересувала отдавна, но не се ли взема толкоз, колкото струва кв. м.?

# 13
  • Мнения: X
Скъпчия, означава че ми взе максималната цена за лепене на квадрат 30лв\кв.м. Мой познат ми обясни, че лепенето струва от 14 до 30 лв. на кв. , като максимума е,когато минаваш през фирма за плочкаджии, тъй като там от тези пари се делят на 4-5 души, а нормално е да ти вземат 20- 25лв .

# 14
  • Мнения: 310
Да побутна малко темата. Трябва ми фаянсаджия за след около две седмици.Баня- много малка / 4кв.м./.
RadiD, понеже си писама за двама майстори, можеш ли да ми дадеш координати?
да уточня, че става дума за Бургас.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 13:40 от Shapokliak

Общи условия

Активация на акаунт