притеснено ми е!

  • 2 870
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Дъщеричката ми е на 11мес.От известно време забелязвам че когато има нещо ново за нея,или когато е възмутена от нещо,или не иска нещо-започна да си марда главата главата на ляво на дясно-все едно както казваме ние "да".Не мога да разбера това моментно ли е и вече започва да проявява характер или имам място за притеснение!Постоянно чета за синдроми,болести и взех да се притеснявам много.По принцип си ме гони параноята но незнам в слу4ея какво да правя.Мислете ли че има за какво да се притеснявам?Само да допълня че това го прави от време на време,понякога има дни в които не се случва.Направо незнам аз ли откачам вече.....Помогнете ми моля ви!

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 13:46 от paneva_82

# 1
  • Мнения: 539
Възможно е вече да копира някакво движение на възрастните на тази възраст. Така както го прочетох не ми се стори много притеснително. То всяко дете реагира различно. Едно си лапа ръцете (както моте напр.) в такива ситуации, може пък твойто така да реагира.

# 2
  • Мнения: 1 820
ох,n@ti мила мерси много за успокоението.Просто много се шашкам и маи това ми е проблема.Когато видях че имах отговор по темата ми направо ме беше страх да го прочета!Мерси още веднаж,успя да ме успокоиш малко! newsm51

# 3
  • Мнения: 212
Моя син е на 9 месеца и от време на време също върти глава, но според мен при изблик на радост. Peace Преди месец, два го направи за първи път и аз си помислих, че нещо му има, но според мен го приема като нещо нови и просто се забавлява. Сега го прави по-рядко.

# 4
  • софия
  • Мнения: 432
Възможно е вече да копира някакво движение на възрастните на тази възраст. Така както го прочетох не ми се стори много притеснително. То всяко дете реагира различно. Едно си лапа ръцете (както моте напр.) в такива ситуации, може пък твойто така да реагира.
съгласна съм и аз. и според мен няма нищо притеснително. просто копира нещо, което му е интересно и го прави при всеки удобен момент.
моята майка казва: "мисли си хубави неща, за да те стигат". прави и ти така.

# 5
  • Мнения: 1 802
paneva_82 Аз бих те посъветвала да си се радваш на детенцето, че го има и ти носи радост и да спреш да четеш за заболявания и симптомите на заболяванията! Предполагам, че е започнало да копира движенията на възрастните! Обичай детето си и му се радвай! Целувки!  Heart Eyes  Hug

# 6
  • Мнения: 1 820
благодаря ви мили майчици!Добре че ви има!Определено ми е по спокоино вече когато чух мнението ви!А и днес я забелязвам наи-вече когато не иска нещо и така си изразява недоволството.Деца....могат да ти изкарат акала(ако изобщо все още ти е останал нещо от него)  baduu а за вас  newsm51 и пак благодаря

# 7
  • софия
  • Мнения: 432
благодаря ви мили майчици!Добре че ви има!Определено ми е по спокоино вече когато чух мнението ви!А и днес я забелязвам наи-вече когато не иска нещо и така си изразява недоволството.Деца....могат да ти изкарат акала(ако изобщо все още ти е останал нещо от него)  baduu а за вас  newsm51 и пак благодаря
за това сме тук, да си помагаме, поне с добра дума и кураж!
аз когато имам проблем първо споделям с мамите тук.

# 8
  • Мнения: 32
моето дете е на почти 7 месеца и от около 2 месеца прави така.И аз много се бях притеснила,сега също като го виждам се шашкам,но ми казаха,че не трябвало да се притеснявам.Дано не им остане навик!

# 9
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
същия е и дори се скубе и ди дърпа ушите-ей на такова ми е чдото.И аз съм луда като тебе но добре че не съм попаднала на нещо че ........ щях да му поставя диагноза набързо  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 820
mama21 Ей,значи не е само моето такова,и не само мен не ме бива,ама аз все си се заричам да спра да чета такива работи,защото почвам да поставям веднага диагнози като теб,но това нащо  вече е неличимо!Успокоявам се от факта че има и др мами като мен smile3501

# 11
  • Мнения: 117
и аз като теб малко съм "шаш паника"  Peace Wink Не се притеснявай, детенцето просто реагира по свой си начин, макар че и аз когато забележа нещо ново в поведението на моите две деца, и аз започвам да си задавам въпроси. Спокойно и повече усмивки  Grinning

# 12
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Моята го прави същото и се бях притеснила и аз. Когато се радва, когато й се спи, когато не иска да яде... Сега е на 1 год и 1 месец, но започна някъде около 10 месец. Много се забавляваше като си тръсках косата и си мисля, че просто копира.

# 13
  • Мнения: 1 820
Ох мили мами...днеска влезнахме в 12 мес.Започна изведнаж да тръска главата и да маха нервно с ръцете когато не е на неиното.Просто кошмар,първо дете ми е и във всяко деиствие търся нeщо нередно,но когато говоря с вас така ми олеква че се смея сама на себе си!Много ви обичам! Two Hearts smile3503 макар и да не се познаваме!И едно поне разбрах-децата са непредсказуеми......и много умни.Станаха две неща Hug

# 14
  • Мнения: 27 524
Тръскането е еднократно или продължително? Забелязвала ли си да се люлее напред-назад? А с педиатър сподели ли опасенията си? Най-вероятно просто е с характер, както се казва и засега не знае по друг начин да изрази емоциите си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт