как да напълнее дъщеря ми

  • 4 712
  • 21
  •   1
Отговори
дъщеря ми е на 15 години, висока е 155 см, храни се добре, но е 42 кг. Структура ли е или е здравословен проблем.

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
дъщеря ми е на 15 години, висока е 155 см, храни се добре, но е 42 кг. Структура ли е или е здравословен проблем.

аз до 23-годишна бях 44кг. при 174см ръст.
и аз доста си хапвах. Rolling Eyes

сега сам с няколко кила повече. Wink

ако се притесняваш обърни се към диетолог.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 867
дъщеря ми е на 15 години, висока е 155 см, храни се добре, но е 42 кг. Структура ли е или е здравословен проблем.

Аз не виждам проблем.
При 160 см години наред поддържах тегло от 44 кг и в никакъв случай не изглеждах сякаш имам нужда от напълняване, дори напротив.

Ако искаш да е здрава и да изглежда здрава, насърчавай я да се храни пълноценно и да спортува.

# 3
  • Мнения: 423
дъщеря ми е на 15 години, висока е 155 см, храни се добре, но е 42 кг. Структура ли е или е здравословен проблем.
Аз съм на 23г. родих и съм 48кг. при височина 1.69см. Та дъщеря ти даже леко към закръглените минава според моите виждания Peace

# 4
  • Мнения: 3 036
elennda,
Мисля че няма място за страх.
Първо тези мерки са много добри за този ръст и килограми.
Аз когато забременях бях 43 кг,а родих 51,висока съм 160см.
По важното е да е здрава и да има апетит.
Притеснявай се когато няма или яде пък  и не качва.
Може би това те тревожи.
На тая възраст са огън и не се спират на едно място.
Не се стряскай.

# 5
  • Мнения: 160
Мисля, че няма място за притеснение. 42 кг. за този ръст са си ОК.  Няма нужда да се тъпчи без желание cook

# 6
  • Мнения: 1 193
Ако ще ти подейства успокоително, ето и размерите на моята голяма щерка - на 9 год., ръст 152, 30кг. И мойта ми се вижда слабичка, но и аз като дете съм била същата. Вече не се притеснявам, чувства се добре, расте на височина. Спортува, лудее  Grinning
Добре ти е детенцето  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 39 759
Не мисля, че имам проблем. Аз преди да забременея с Дияна бях 38 кила. Мама се плашеше от мен. После нормализирах до 43-45.
Вярно, че аз тренирах акробатичен рок, но всичко е до структура и ген.
Ако искаш я запиши на някакъв спорт.
Но не й натяквай постоянно, че е слаба. Аз ядях нормално, и пак нищо не ми се лепеше.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 03:06 от AnMary

# 8
  • Мнения: 945
Ако се храни нормално и периодично наддава, няма причина zа паника.

Аz като малка бях слабичка (според майка ми, аz сега като гледам снимките смятам, че съм била нормално дете). Постоянно ми се брояха хапките, постоянно ми се буташе нещо допълнително в чинията. Когато бях в първи клас zапочнаха да ме тъпчат с глюкоzа и всякакви други препарати. Но успяха, на 10 години вече бях малко свинче. И в момента се боря постоянно с килограмите си, zа което мога да благодаря единствено на майка ми  #2gunfire
Гледай да не иzпадаш в такива крайности като моята майка...

Идеята zа спорта е много добра.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Структура ли е или е здравословен проблем.

ако е здрава, си е с такава структура.
Но за мен тя си е напълно нормална, дори не е слаба.

# 10
  • Мнения: 4 668
Но за мен тя си е напълно нормална, дори не е слаба.
И аз съм на това мнение .
Защо държиш да напълнее ?
Аз съм на 31 г. и съм 162 см. и 44 кг. и преди да родя и сега - все съм си толкова .
И като дете бях слаба !

# 11
  • Мнения: 71
Не се притеснявай,и аз като бях ученичка бях слаба(според всички).Преди да родя бях 45г. при височина 167см.Две години след раждането успях да си върна старите килограми(бях качила 12кг.),и сега съм на 33 години и тежа 47кг.Всичко е до натура,хапвам си без ограничения и пак съм си толкова .Нека да е здрава  bouquet

# 12
  • Мнения: 712
Нормално ми звучат тези цифри, не виждам причина за притеснение. На 12-13 години бях малко над 1,60м и толкова - 42-43кг. Е, слабичка си бях, но това определено е за предпочитане пред обратното. Сега съм на 24 години, пораснах до 1,72 и килограми качих, нормално  теглото ми се колебае около 52-54кг, че и до 58 стигам зимата  Embarassed.
Според мен нещо такова ще се случи и с дъщеря ти.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 345
И аз съм 1,58 и съм 47 кг. и преди да родя бях толко даже до 43 стигах сега поддържам тези. Смятам,че за ръста и е добре. Племенницата ми е 155см и е 45кг. и ми изглежда много добре а не слаба. Нека бъъде мадама  Wink

# 14
Може би причината да се притеснява е, че повечето от сегашните тийнейджърки на 12 - 13 години са с височина над 1,68 и тегло над 50 кг - да не говорим за гръдната обиколка и ханша - акселерация ли е какво е?

Общи условия

Активация на акаунт