слънцезащитен крем

  • 12 067
  • 116
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 48
Здравейте,мили мами,
моля ви,дайте си мнението за слънцезащитните кремчета.На коя фирма бихте ми препоръчали?От аптеката ми препоръчаха на Chicсo,но не знам.Ние сме на 6 месеца.Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 193
Аз ползвах точно Чиковсото кремче- 50 фактор. Трудничко се разнася, но за мен това не е проблем. Все пак, ефекта е важен.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
На вашата възраст мажех с "Чико", фактор 100 или "Бюбхен".
Вече е на 4г. и мажа с детско "Виши".

# 3
  • Мнения: 8 999
Аз използвах на Бюбхен 30ти фактор. Децата ми дори не хванаха тен това лято. После смених с по-нисък фактор, а последните 2-3 години купувам един вид за цялото семейство /забравих му името, но не е специално за деца/.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 48
хехей,благодаря ви за бързите отговори! bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 213
А някой може ли да препоръча детски слънцезащитен, който обаче да се разнася лесно? Hug

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
На Бюбхен се разнася лесно, Виши също. Удобно е като е с помпичка.

# 7
  • Мнения: 315
на 6 мес.не е ли малко за крем?в тази възраст не съм го мазала.за първи път го мазах на 2 год.на морето с бебешки крем на клоран.после - виши.мазала съм го и когато ходи на ски.сега има някаква нова полска бебешка козметика по аптеките - не е лоша.

# 8
  • Мнения: 256
И аз знам,че не е много полезно мазането с крем.За бебенцата е достатъчно тоалетно мляко,което да овлажнява кожата.Едва ли 6 мес.бебе ще ходи на море.В градски условия е по-добре кожата да не се излага на силно слънце по обяд и да се остави да приема свободно вит.Д от слънцето.Слънцезащитните кремове спират поемането на вит.Д в кожата.Необходими са само на морето.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
На 6м. беше точно в най-големите летни жеги. Не сме я водили на море, но при всяко излизане мажех лице, ръце, крачета, изобщо всичко, к се подава от дрехите.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не бих ползвала никаква козметика на Чико.Не съм доволна.
Крем против слънце се използва за бебета над 6 месеца.
Препоръчвам Юсерин или Авен,също и Клоран.Размазват се лесно

# 11
  • София
  • Мнения: 1 324
Дейлонг ползвам 3 години под ред и съм изключително доволна.

http://spirig.bg/daylong-50.php
и
http://spirig.bg/daylong-25.php

С първото мажа първите дни на плажа, а след това, както и в София с второто.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
ползвала съм мустела и дейлонг и двата са мн хубави,мустелата малко по-трудно се нанася, но за мен е по-добро за дете под годинка.

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 LA ROCHE-много е хубав!От този на Виши съм доволна също.

# 14
  • на село
  • Мнения: 3 845
Аз ползвах този на Клоран, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт