Помогнете за цвета на фугата

  • 2 820
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Направихме вече плочките в новия апартамент, но сега остава въпросът какъв цвят фуга да си избера. Плочките са кафяви, лъскави с преливащи се нюанси. http://www.kai.bg/index.php?nAction=100120&nProductCategorie … roductSeriesId=31 Интериора ще бъде в цвят орех или махагон, а стените и тавана бели. Цветните ивички са в бяло и жълто, а основния цвят-кафяв. Чудя се какъв цвят да бъде фугата - какво ще ме посъветвате ?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 915
Бяло не ти ли допада? Гледам, и на снимката от сайта на КАИ е така...

# 2
  • Мнения: 8 999
Фугите в нашата баня са максимално доближени по цвят до плочките. Така стои като цяла стена/плоскост /като една плочка/, а не се открояват отделните плочки. На мен ми харесва, не харесвам контрастни фуги. Зависи какъв ефект гониш.

# 3
  • Мнения: X
Ами точно такъв ефект искам и аз baibibi , а колкото до бялото- страхувам се да не стане както в една друга тема за фугите-да се натъпчат с мръсотия.

# 4
  • Мнения: 1 120
И аз си избрах в нас цвета на фугата да се доближава до цвета на плочките.

# 5
  • Мнения: 8 999
Ами точно такъв ефект искам и аз baibibi , а колкото до бялото- страхувам се да не стане както в една друга тема за фугите-да се натъпчат с мръсотия.

Сложи тогава нещо средно между най-тъмния и най-светлия нюанс на основния цвят на плочката. Бялото наистина не е най-практичният цвят за фуги.

# 6
  • Мнения: X
Ами ще пробвам. БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 39 711
И аз мисля, че белите фуги не са удачни. baibibi  ти е дала съвет.

# 8
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Според мен бежово е подходящо.

# 9
  • Мнения: X
Благодаря ви много ! Моичкият се беше спрял на кафява фуга, което ми се стори страшно неподходящо, но тъй-като намах никаква идея и реших да попитам Вас, Мили дами. Смятам, че бежавият цвят е по-подходящ от кафявия. БЛАГОДАРЯ ВИ !!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 388
Здравей. Бих ти предложила да избереш фугин в цвят "жасмин", той по принцип е почти универсален, да не кажа, че си е универсален и се връзва с всичко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт