Препоръчайте лекар, при който да родя от Майчин дом Варна!

  • 2 059
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
  Здравейте, сигурно много е изписано по темата, но все пак бих искала да чуя повече мнения, защото изборът на лекар, при когото да родиш не е за подценяване! Става въпрос за Майчин дом и то за лекар, който работи по Здравната каса! Консултациите ми са водени при друга гинеколожка (не от МД). За сега още не знам как ще раждам-дали по нормален път или секцио( не по мое желание, но ако се наложи....), така че съм отворена за отзивите ви за всички лекари там! Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 259
АГ Варна и д-ри Ж. Георгиев,Танев,Николов.
При проблем имат и неонатология.Работят и със Здравна каса.Защо точно Майчин дом искаш неразбрах?

# 2
  • Мнения: 4 335
Защо наистина то4но МД newsm78Аз ще раждам другия месец и сьм избрала то4но АГ-Варна,както ти е препорь4ала Valikir,само 4е се спрях на др.Капка Иванова.Успех и леко раждане  bouquet

# 3
аз раждах там и моят савет е да си избереш друго място. отношението е ужасно  и цял ден единствено идват да сменят памперса (ако си секцио). много сам разочарована защото имах и други проблеми при раждането с упоиката,но това е друга теме.                     успех и леко раждане

# 4
  • Мнения: 69
Защо наистина то4но МД newsm78Аз ще раждам другия месец и сьм избрала то4но АГ-Варна,както ти е препорь4ала Valikir,само 4е се спрях на др.Капка Иванова.Успех и леко раждане  bouquet
АГ Варна и д-ри Ж. Георгиев,Танев,Николов.
При проблем имат и неонатология.Работят и със Здравна каса.Защо точно Майчин дом искаш неразбрах?

Момичето пита при кой лекар в Майчин дом да ражда, вие направо в друга болница я пратихте newsm78 Не е ли по- добре да споделяме само лични впечатления? Rolling Eyes

Аз препоръчвам д-р Боян Георгиев в Майчин дом. Доволна съм от него и от целия екип там.
Леко доизносване на бебчо и безболезнено и бързо раждане Heart Eyes

# 5
аз раждах при д-р Сариев,които ми води и цялата бременност. ти как ще раждаш?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 478
Бих ти препоръчала д-р Яков .

# 7
  • Мнения: 814
Аз родих (секцио) при Др.Станева. Останах много доволна от нея и от целия пресонал Peace

# 8
Бих те посъветвала да избереш д-р М.Яков - невероятен специалист. Разбира се,че има какво още да се желае по отношение на Майчин дом,но чак пък отношението да е ужасно  newsm78. Моя приятелка роди в АГ Варна и беше меко казано гневна по отношение на по-голямата част от персонала. Живот и здраве искам още едно детенце,но най-искренно казвам,че ако Майчин дом го няма,едва ли ще се навия на това  Simple Smile

# 9
Мили бъдещи и настоящи мами, аз също си мисля да раждам в "Майчин дом", евентуално при Д-р М. Яков или Д-р Боян Георгиев (така ми препоръчаха), макар че повечето ми познати са били в ОБ. Моля, нека ако някоя от вас е раждала скоро в МД, да сподели впечатления както за тези двамата, така и за други, за персонала и обслужването като цяло  Praynig! Знаете ли дали имат там постоянно анестезиолог и педиатър или поне детска сестра? Много хора ме навиват за ОБ, но честно казано, знам, че там не правят епидурална анестезия и също се чува, че често имало вътреболнични инфекции, пък и сградата ми изглежда доста подтискаща... Не знам какво да правя, раздвоена съм.

# 10
  • Мнения: 221
Бременноста ми се проследяваше от друг лекар, в груг град и от 8-ия месец вече си ходих в МД. Наблюдаваш лекар ми беше Доц. Янева но си счупи ръката и се наложи да ме оперират д-р Георгиев и Д-р Гергиева - невероятни лекари. Много съм доволна от целия екип, както и от целия си престой в болницата. Целия персонал е много мил и любезен. Педиатър имат непрекъснато (кабинета на д-р Юдова е долу, до входа и когато съм ходила на консултация с детето съм виждала да я викат горе), а освен нея имат и други педиатри - имаше една мн мила младичка лекарка която всеки ден идваше и ни обясняваше за гледането, за къменето и т н. Мисля че има и анестезиолог всеки ден там, защото докато лежах всеки ден минаваха да питат как сме след упойката, т.е. мисля че са си на редовен работен ден.
Сестра ми роди там две седмици преди мен - наложи се спешно секцио - само като ги видях как тичаха по коридора докато събираха екипа ми "събраха очите". Евала (надали бих станала свидетел на подобна организация в ОБ или АГ).
Две от приятелките ми после родиха там при Яков и също останаха мн доволни.  Peace

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 07:35 от vesi_m_k

Общи условия

Активация на акаунт