има ли решение за бебе,което не иска в количка?

  • 2 365
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Сигурно вече е писано по темата,все пак не сте ли открили някакъв чудодеен начин да задържите детето в количката.Моята издържа 10-15 мин.,започва мрънкане,ръмжене и рев до изпотяване.Връзвам различни играчки,облегалката ту я свалям,ту я вдигам,сенника пускам,защото принцесата много я дразни слънцето и нищо не помага.А в това хубаво време е престъпление да стоим в къщи.Гледам другите деца си стоят мирно и кротко,разглеждат си,а моята не я свърта хич,седнем на кафене или на пейка,взема я ,след 15 мин. и тази стойка ни омръзва,единствено може да издържи носена на ръце.Как не и омръзва да мрънка и реве,омръзна ми да се прибирам с бебе в една ръка  и бутаща с другата ръка количка,която криви наляво,надясно.Дали това е период,който ще отмине,ако да,колко време трае или просто като тръгне да стъпва и да се опитва да ходи съвсем ще трябва да забравим количката?

# 1
  • Мнения: 5 026
Синът ми беше така-с едната ръка го носех, а с другата бутах количката. Така беше много дълго време  Tired Сега вече не ползваме количка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 376
Има-само на ръце  Mr. Green

Какво ми е било само аз си знам.
Пробвай със слинг,незнам какво друго да те посъветвам.

# 3
  • Мнения: 1 243
Дъщеря ми като малка беше същата не можех едно кафе да седна да изпия на спокойствие след това свикна в количка но отначало сложех ли я голям рев  му дърпаше.Ще отминие този период Peace

# 4
  • Мнения: 541
Никога не съм го носила моя на ръце. Имам дископатия и носене на ръце за по дълго време немога да го понеса.
В началото моя се опита да се наложи , но никога не го взех и той и така си знае и до сега. Когато сме на разходка той стой в количката, когато спрем тогава може да излезе /ние все пак сме големи на 2 год./, а сега за да походи и поиграе.
Малката явно иска да си прояви характера и да види мама докъде ще я изтрае.
Въпроса е докога можеш да издържиш млънкането и ревовете.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Минахме такъв период.Носех я на ръце и бутах количката.За моя радост отмина за около седмица.

# 6
  • Мнения: 630
Може би не е удобна количката. Аз слагах кошницата за кола в количката, а Мия я обожаваше въпросната кошница и много се кефеше в нея. После като омаля кошницата, отидохме и купихме лятна количка, като бебка сама си я избра и в нея се вози с огромно удоволствие.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
моя такива номера правеше като беше малък и легнал, от както надигнах облегалката проблем не е имал....
може и наистина нещо по количката да не й е удобно...
иначе кенгуру и слинг също са решение.

# 8
  • Мнения: 511
Ами ние сме в същото положение. То не е дране, то е чудо. Вчера на разходката една жена ни спря и ми  каза,че Ния реве на два гласа............ама тя наистина и цял хор може да заглуши.......... #Cussing out Единственото което поне при нас действа е да излезем когато я виждам,че вече е изморена и й се спи,излизаме и на 5-10 мин заспива,спи по час-час и половина, а като се събуди изкарва по 20 мин без рев, колкото да се приберем/и като настане едно препускане.... Joy/. Но, това е при добро стечение на обстоятелствата-иначе си реве, нося я и бутам празна количка................ и да си призная като видя друго бебе да се дере в количката и ми олеква.............. hahahaне сме само ние Rolling Eyes Всички ми казват,че щяло да й мине и да се радва на разходките все повече,ама да поотрасне още малко...............колко е това малко обаче.................... : #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 451
И двете ми деца бяха така и твърде рано зарязахме количките.
Малката е на 1,6г. и вече се движим без количка. Но твоето детенце е твърде малко и нямаш друг избор, освен да го носиш на ръце и да буташ празната количка. Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 672
И ние сме така...
Когато е изморен заспива, но не му ли се спи започва едно мрънкане, реване, пищене  #Crazy
Направо ме е страх да го извеждам. Мислех, че е от многото дрехи и одеала, но сега ги няма в такова количество, но нищо не се променя. Надявам се това да се промени като порасне, но като гледам линийките на мамите, които се оплакват, че са по-големи от нас направо  smile3511
Аз обаче не го всемам и така си ревем....В момента в който се приберем до входа спира и започва да се оглежда и бърбори...
Съвет не мога да дам, но ще следя темата. Дано има мама дето е намерила "решение", валидно за всички бебоци Praynig

# 11
  • Мнения: 9 973
кенгугу или слинг

# 12
  • Мнения: 256
Ние бях ме така миналото лято щом я сложех постояваше 10-15мин. и след това като се заинати да я взема бутай и носи.Сега стои, пак и омръзва но поне успяваме да си направим разходката. Може би ще отмине,но нали знаеш всички деца са различни сега няма друг начин освен на ръце.А защо не я приспиваш в количката преди да тръгнете от вас така поне ще се разходите.
 

# 13
  • Мнения: 2 197
Mоята дъщеря не можеше да издържи и 5 минути в едно положение. Никога не сме седели с нея - само ходене. Сядането в количката също беше съпроводено с голям рев. Но обикновено се зазяпваше по витрините, а и ходенето до градинките наоколо си е почти тип екстремно преживяване, та от разните заобикаляния на дупки, излизане на платното, изнервени клаксони на шофьорите, на които количката пречи и т.н. безпроблемно се стигаше. И там голямо мрънкане и голямо обикаляне. Когато проходи забравихме за количката. Няма сила, която да я задържи вътре. И през 50 метра вдига ръце и я нося. Това е положението. И аз много завиждам на майките, чиито деца кротко си седят в количката, но моето не е от тях.

# 14
  • Мнения: 5 940
Синът ми издържа определено време, след което му става скучно. След като реши, че не може и миг да издържи повече завързан с колани, в едно положение, се започва леко мрънкане, което преминава за секунди в оглушителен рев. Примирявам се и го взимам на ръце, не мога нищо да направя, не издържам да го гледам как плаче. Проблемът е, че е тежък, труден за носене, върти се постоянно след всяка  котка, куче, кола. Не мога да ти дам решение, единственото, което мога да те посъветвам е да извеждаш бебето след като е доста изморено вкъщи, за да заспи веднага. Опитвам се така да правя. Проблемът е, че аз самата не издържам вътре и ми се иска повече часове да сме навън, дори, когато се наспи. Затова си го нося, сядам по пейки, почивам и пак така.

Общи условия

Активация на акаунт