ескапел, примолут-нор и пак гаф

  • 3 359
  • 16
  •   1
Отговори
така, ето какъв е проблемът... преди две седмици и нещо пих ескапел, след това обаче ми закъсня с 6-7 дни и отидох на гинеколог.. предписа ми примолут-нор по схема 5 дни по две хапчета, два пъти на ден..  след това трябваше да чакам още 5дни и да ми дойде, но днес е 3тия иии за мое оргомно нещастие гафа отново е на лице... върпосът ми е, след всички хормони, които съм изпила дали има вероятност да съм забременяла и ако има каква е тя?

# 1
но днес е 3тия иии за мое оргомно нещастие гафа отново е на лице... върпосът ми е, след всички хормони, които съм изпила дали има вероятност да съм забременяла и ако има каква е тя?
Извинявай, но не те разбирам - какъв гаф е отново на лице? И да, предполагам, че е възможно да си забременяла, но тази възможност е съвсем малка.

# 2
презерватива отново се спука..  Sad

# 3
 Сигурно няма да си забременяла при всичките тези хапчета, но според мен е най-добре да се обадиш поне на лекарката си и да я попиташ какво да правиш.Имала съм подобна ситуация и всичко се размина успешно. Дано и при теб нещата да са наред и се пазете!   Peace

# 4
  • Мнения: 160
И аз се надявам всичко да е ОК. И май ще е добре другия път да вземете друга марка кондоми   33uu

# 5
ух дано... то за пазенето си е така... и да искаш да се предпазиш, ефикасността е...  newsm78 newsm78 newsm78 ...до няколко дни ще се разбере какво е станало  Cry

# 6
  • Мнения: 673
  Защо не използваш тест за бременност? Не ,че това би решило евентуален проблем, но за твое успокоение....

# 7
ами, защото е прекалено рано... теста едва ли ще покаже резултат след няколко часа

# 8
  • Мнения: 160
теста едва ли ще покаже резултат след няколко часа
Няма да покаже дори и след няколко дена Simple Smile

# 9
  • Мнения: 498
ами, защото е прекалено рано... теста едва ли ще покаже резултат след няколко часа
За кое е рано?Нали ти е закъсняло 7 дни,после си пила 5 дни хапчета,и сега още 3 дни....това са 2 седмици закъснение на цикъла. newsm78Тестът за бременност със сигурност ще покаже резултат при такова закъснение. Peace

# 10
  • Мнения: 160
Мимито, теб какво те притеснява? - че не ти идва още от първия гаф или че си оправила нещата, а после пак са се пообъркали? Ако си забременяла първия път, наистина може да се отчете, но само то. Другото -  Naughty

# 11
ох много оплетено стана... за закъснението, което беше предизвикано от ескапел, ми беше предписан примолут-нор. спрямо начина, по който го пиех след два дни трябваше да ми дойде! Но днес отново се случи въпросната неприятност, а именно да се спука презервативът... и говорим зА възможността днес да е станало нещо...

# 12
  • Мнения: 160
А така - значи съм разбрала  newsm44 По принцип всичко е възможно, но лично аз доста се съмнявам да е станало нещо.  Thinking

# 13
  • Мнения: 498
От последната овулация/ако си имала такава/,ти все още нямаш цикъл.Направи си тест бре момиче.Така,като ги описваш нещата...едва ли сега ,при втория гаф си овулирала...а и хормоните са ти така яко объркани с тези хапчета....съмнявам се сега да си забременяла.....но предишния път е напълно възможно.Аз пак настоявам за тест и дано резултатът е такъв,какъвто го желаеш. Peace

# 14
  • Мнения: 945
Сега едва ли се е получило нещо. Само да zнаеш... може да се zабременее само по време на овулация. А овулация настъпва около 14я ден след началото на последния цикъл (това при 28 дневен редовен цикъл). Също може да zабременееш ако си правила секс няколко дена преди овулацията, сперматоzоидите живеят до 5 дена в подходящата среда.

А zа в бъдеще ти препоръчвам да минеш на противоzачатъчни, хапчетата от типа на постинора са доста вредни. Тук в Гермния се дават само с рецепта от лекар и то не повече от 2 пъти в годината, zа повече никой лекар не поема отговорността.

Дано всичко е наред при теб   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт