Маркова рекламка

  • 3 291
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
Бях попаднала на темичка,в която мамите се възмущаваха от "кражбата" в рекламата на "Белла", може би основателно,но попаднах на тази МАРКОВА РЕКЛАМКА  newsm78 newsm78 newsm78

Очаквам нападки от сорта "Е кво толкова,рекламен трик".Но според мен крехките ни тийнерджърки в стремежа си да са много фиешън и невъзможността да мислят по-издълбоко(поради липса на достатъчно стаж, а не на умствен багаж) са склонни да приемат "картинката" буквално. Thinking Лично на мен би ми било притеснително,ако сина ми реши,че след като е с  костюм на известна фирма - трябва да почне да шмърка.....като задължителен аксесоар към марковия стайл. ooooh!
Обичам бруталните и перверзни неща,но това ми идва малко Confused
Интересно ми е вие  как приемате такъв вид реклами,независимо какви продукти рекламират newsm78

# 1
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
споко! съвсем скоро ще я спрат Peace

# 2
  • Мнения: 1 712
 #Crazy Просто нямам думи.Предпочитам  "кражбата" на Белла пред тази идея родена от някой болен мозък.

# 3
  • Мнения: 39
Смятам,че живеем във време на абсурди,простотия,безхаберие....и какво ли още не.Как може да има такива гении на злото и простотията????Не смятат ли,че децата се влияят много от такита рекламки?

# 4
  • Мнения: 17 546
Не ми се иска да вярвам, че някой ще те обвини, че намираш тази реклама за идиотска! Защото е такава! Толкова комерсиализъм има вече в модата, че са готови на пълни идиотщини само и само да се продават! Close Пък като гледам колко народ направо се главозамайва от маркови парцалки, щото са масово тиражирани ... ooooh! като нищо ще се докарат като тези от картинката, за да са напълно фешън...

# 5
  • Мнения: 7 474
И после защо всеки втори пубер е опитвал наркотици  ooooh!
Ми модерно е ooooh! Дано се сети някой да я забрани Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 070
Добре че не мога да си позволя,такива дрехи за децата ми.
Да му мисли Джането,тя си пада по маркови неща

# 7
  • Мнения: 620
Не ми се иска да вярвам, че някой ще те обвини, че намираш тази реклама за идиотска! Защото е такава! Толкова комерсиализъм има вече в модата, че са готови на пълни идиотщини само и само да се продават! Close Пък като гледам колко народ направо се главозамайва от маркови парцалки, щото са масово тиражирани ... ooooh! като нищо ще се докарат като тези от картинката, за да са напълно фешън...

Именно това ме накара да и обърна такова внимание.
Ненавиждам наркотиците дори в най-леката им разновидност,а това си е живо подстрекателство. Confused

# 8
  • Мнения: 107
Никак не ми харесва!
Наркотиците са гадно нещо, а тази реклама ги промотира индиректно.
Трябва да я баннат!
А иначе, Сисли винаги се опитват да се отличат с провокативна реклама.
Клик
Клик пак
Клик отново
Лошо няма, но трябва да има граници! Все пак, не може на един билборд да се сложи знак 18+

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Скоро гледах рекламата на един много известен американски арт колеж. Бяха изпраскали пресни, кървави вътрешности, а отдолу пишеше: "Ние искаме и сърцето ти." Гадост. Sick

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 046
Всяка една от споменатите реклами на Сисли е отвратителна...

# 11
  • Мнения: 2 229
Не зацепвах идеята, докато не прочетох Fashion Junkie. Mr. Green Сигурно ще я спрат.
На мен ми е забавна и ми се струва оригинално, но съм съгласна, че е неподходяща и трябва да я баннат.

А иначе, Сисли винаги се опитват да се отличат с провокативна реклама.
Клик
Клик пак
Клик отново

Тия са по-гадни!

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
О, то и самите Сисли са си отвратителни.  Crossing Arms
Ега ти антимодата. Все повече подозирам, че са наели за дизайнер баба ми. А за мениджър реклама- този, който през вечер спи под балкона й.

# 13
  • Мнения: 17 546
По-вероятно е мениджъра "Реклама" да е имал трудно детство, психични отклонения и кофти психоаналитик! Това си е чиста перверзия. Но нали казват, че няма лоша реклама. Как да не забележиш подобни гадости!? Close

# 14
  • Мнения: 3 405
Тази реклама я видяхме тук още, когато Азо си беше качил билборда насред София.
Коя е по-по-гадна според вас?

Общи условия

Активация на акаунт