Бебешко олио докога?

  • 742
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Мами вие докога мажете с олио? Аз вече мажа с мляко(лосион)дали не избързах ooooh! ?Вече сме на 4 месеца.

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
сега става по-топло и ако кожата на детето е ОК...не виждам проблем да смениш мазилото...

# 2
  • Мнения: 844
С какво мляко мажеш? Аз имах една мостра мляко на Нивея, но ми миришеше на повръщано и го изхвърлих. Дали е било развалено или просто така си миришат млеката не знам, но не смятам повече да експериментирам.

# 3
  • Мнения: 3 663
Аз май съм чела, че зимата - с олио
лятото - с мляко
но защо не знам  Embarassed
иначе започнах да мажа Таня с мляко (клоран) преди около две седмици, но по други причини - има много суха и лющеща кожа и с млякото я оправихме, та затова ще си продължавам само с него независимо зима ли е лято ли е
иначе преди я мажех с олио

# 4
  • Мнения: 2 534
Откакто се е родила я мажа с мас , изключение са няколкото летни месеца , когато я мажа със слънцезащитен .

# 5
  • Мнения: 1 883
Цитат на: nezistratieva
С какво мляко мажеш? .
Мажа с Бюбхен,то също мирише странно, но нали  нямало изкуствени аромати,та затова.Става много топло и ме е страх да не се обрине.Баткото като малък го прегряхме и се обрина. Embarassed  Embarassed Ами млада майка ,кой да ми каже тогава. Imp

# 6
  • София
  • Мнения: 6 146
Цитат на: T o n i
Аз май съм чела, че зимата - с олио
лятото - с мляко
но защо не знам  Embarassed


И аз същото прочетох преди седмица в списание "моето бебе и аз", че със затопляне на времето е добре от олио, масло зехтин да се премине към по-овлажняващите млека и кремчета.
Аз ползвам след баня Nivea-Baby Milk и си мирише страхотно, поне според мен. А също и Soft Creme Nivea-Baby и той ми харесва.

# 7
  • Мнения: 1 645
Никога не съм използвала олио .От както се е родил Дани използвам лосиона на Клоран,а в последно време и хидратиращото мляко на Мустела(от него съм по-доволна)

Даниел  -  21.04.2004г.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Ние се изринахме от едно олио на Джонсън и от тогава се мажем с крем направен в аптека-смесица от Ланолин,Вазелин,Нистатин,Витамин А и Витамин Д-СТРАХОТЕН Е!!Няма пъпки,обриви и тем подобни!!!

# 9
  • Мнения: 2 910
Първо ползвахме продукти на Джонсън,но лекаря при,който ходехме на частни консултации ни каза да избягваме тези продукти и оттогава ползваме на Бюбхен,но натуралното,а сащо и на Нивеа.Марти е на 1г.и 2м. и все още я мажаме с олио,а то ми помага и по-лесно да и правя масажите.

# 10
  • Мнения: 3 562
Първото ни лято дойде когато бяхме на 4 месеца - от тогава сме на лосионе и млека. Последно ползвам лосион на Бюбхен с невен - много съм доволна Laughing

# 11
Дани е на 2 год. и го мажа с Атодерм, но до кога трябва да се мажат децата след всяка баня. Моя приятелка не маже синчето си с нищо откакто то навърши една, а аз още не смея...

# 12
  • Мнения: 436
Не съм ползвала олио. Само овлажняващ крем или мляко от самото раждане до сега.

Общи условия

Активация на акаунт