Остават ми 6 дни до раждането,

  • 3 390
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
 а още не съм усетила никакви контракции дори и подготвителни.Втора бременност ми е за това дори корема ми не е "паднал", а и не усещам бебето ниско долу.
  Баткото го преносих и ми предизвикаха раждането 5 дни след термина, но тогава имах съмнения
 с няколко дни за датата на зачеването.Този път съм сигурна ,че термина ми е точно изчислен.
Та ме интересува  случило ли се е и при някой от вас без никакви индикации 6 дни преди раждането все пак да си родите 40 сед. или точно на термина?
  Не че е от огромно значение ,но това хубаво време ме кара малко да се поотпусна и да забравя
страховете си от престоящото събитие.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
аз само да ти пожелая успех  Hug леко раждане и здраво и усмихнато бебче   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 723
Аз също нямах никакви призанци на раждане втория път.
Приеха ме в болница уж да ме секцират,
а аз родих още вечерта по естествен път
точно за 1 час.... Crazy

Желая ти леко и безпроблемно раждане Hug

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
аз имам две раждания и не знам въобще какво е това контракции, т.с. не съм усещало нищо. пожелавам на всички бъдещи майчета да раждат като мен, без болки!
леко и без проблемно раждане!

# 4
  • Мнения: 1 170
 И с двете раждания усетих нещо, че се случва едва последните часове, но доста след термина - първото дете го родих 16 след определената дата,а второто 9. Така че, сега почивай и не се притеснявай, важното е да се роди живо и здраво!  Peace

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 03:02 от ilenkata

# 5
  • Мнения: 423
Aбе хора вие не спите ли? Как издържате до тия ранни часове направо ви се чудя Hug Та по темата...... ми аз изобщо не усещах никакви признаци за раждане ама абсолютно никакви и е така ми започнаха болките изведнъж някак и за 4  часа родих  bouquet

# 6
  • Мнения: 9 973
;fge пък да преносиш newsm78

аз се мъчих около 15 ч. всичко общо

# 7
  • Мнения: 118
И аз нямах никакви признаци за раждане (преносих 6 дена) Успех и леко раждане и едно красиво бебче

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз родих 9 дни по-рано, и не мога да те посъветвам нещо защото имах контракции от 8-ми месец.Искам само да ти пожелая едно леко раждане, здраво и хубаво бебе  Peace

# 9
  • Мнения: 645
Преносих пет дни след термина. Контракции получих ден преди раждането. Леко раждане!   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Не се притеснявай,бебо ще си покаже кога е готов.Почивай и леко раждане Peace

# 11
  • Мнения: 6 029
Второто си дете преносих с 6 дни, бях сигурна, че термина е правилен. Нямах контракции, бебето си беше високо.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Само искам да ти пожелая живо и здраво бебче и леко раждане. PeaceА кога ще се роди си е божа работа!Успех! Hug

# 13
  • Мнения: 745
Контракциите не са май много от значение .Аз имах постоянно,така бях свикнала с тях!А моят никакво желание нямаше да излиза.Предизвикаха ми раждането един ден след термина.Плацентата ми вече не беше много добра и затова.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!!!

# 14
  • благоевград
  • Мнения: 164
Успокой се и се наслаждавай на пролетта навън а бебчо най добре си знае кога да излезе . Леко раждане и едно много красиво беб4е.

Общи условия

Активация на акаунт