Моля ви,дайте мнения за количките на "Джордани"!

  • 6 191
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Много съм си харесала една количка на "Джордани",модела е "компакт",но не зная колко е издръжлива тази марка.Продавачката ми каза ,че е по-висок клас от "Чиполино" и е по-добрия вариант,но ми прави впечатление,че не е особено популурна сред майките.Моля дайте мнения. smile3523

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Определено няма място за сравнение с Чиполино, по-скоро може да се сравява с Чико.  Аз ползвам триото на Джордани вече почти 5 месеца. Нямам никакви забележки и съм много доволна от избора си. Имаше тема, в която се коментираше точно Компакт, но не мога да я намеря.

# 2
  • Мнения: 4 428
Не знма защо си решила, че Джордани не е разпространена  Rolling Eyes Особено триото й е доста често срещана количка. Точно защото е добро качество на добра цена.
Наистина сравнението с Чиполино е просто смешно.
Компакта е хубава количка. Но тя си се води лятна. Няма много добри амортисьори, по-тънък е плата, по-тясна и къса е.
Мисля, че по-добрия вариант за начална количка е този
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3638
Само не знам дали има чувалче.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 387
Аз отгледах Ния докато беше малка в Джордани G4 и съм много, ама много доволна. Сега кумата ми я ползва за нейното бебе и няма забележки

Ето я, но друг десен . Към нея има чувалче и дъждобран, който  се закача с цип за сенника.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз съм ползвала Джордани 1 година.Много съм доволна.Сравнение с Чиполино,освен Бертони друга количка не може са има Mr. GreenИ двете са определо големи боклуци.Джорданито е от класа на Чико.И двете са италиански,произведени в Китай

# 5
  • Мнения: 339
И аз се присъединявам към хвалбата на Giordani! Нямам никакви забележки. Много са здрави, качествено изработени, а цената е много добра като за качеството, което имат. Специално за Compact става за новородено.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 84
Вече 9 месеца ползвам Giordani G4 и нямам никакви забележки. Много съм доволна, че избрах тачно тази  - лека, маневрена и удобна.  Peace

# 7
# 8
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
2години я скъсваме от разходки - нямаме проблем  Peace. Става въпрос за Г 4. Много е лека и маневрена.

# 9
  • Мнения: 148
Вчера ги огледах GIO и Компакт и ми направи впечатление,че Компакт-а е малко тесничка,така че сигурно ще се спра ни GIO-то.Много благодаря за бързата реакция. newsm10

# 10
  • Мнения: 10 982
Мисля, че по-добрия вариант за начална количка е този
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3638
Само не знам дали има чувалче.

Има чувалче, пише го в описанието. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
Вчера ги огледах GIO и Компакт и ми направи впечатление,че Компакт-а е малко тесничка,така че сигурно ще се спра ни GIO-то.Много благодаря за бързата реакция. newsm10
Имах GIO 3per8, 2007. Изключително бях доволна - страхотна, лека, маневрена и красива. Летният вариант обаче нямаше напълно легнало положение. Не съм гледала новите, но погледни дали облегалката се сваля до 180 градуса! Да не се окаже, че пишат "Подходяща за новородено", имайки предвид възможността да се сложи кош newsm78
Компакт наистина е къса и тясна. Става за малко бебе само, като че ли. И не е толкова добре уплътнена. Бях се насочила към нея, когато продадох триото.

# 12
  • Мнения: 796
Да се включа и аз по темата-ползвам Джордани G4 вече 5 месеца,изключително съм доволна,лека,маневрена,има си и чувалче,достатъчно закрита е дори за студени дни.Преди това бях с една Крафт,която се счупи на 1-я месец и на всичко отгоре беше със 100лв по-скъпа.Мисля че няма да сгрешиш ако избереш  тази марка Peace

# 13
  • Мнения: 101
аз ползвам такава от 1 седмица и съм мноого доволна. Лека и  маневрена !Малко е тясна , но си заслужава! Peace

# 14
  • Мнения: 706
а някой ползва ли столче за кола на Giordani,da spodeli wpe4atleniя?

Общи условия

Активация на акаунт