КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС V

  • 21 184
  • 309
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 992
Ели,
 smile3525  благодарим за пожеланията, че си с нас и не ни забравяш.

Момичета, радвам се, че сте тук.  Hug Бях се притеснила, че сте загубили желание да си контактуваме. Само Дидката ме плаши с дългото си отсъствие, но дано всичко да е наред с нея и тези около нея  Praynig и се надявам скоро и тя пак да се включи. Убедена съм, че липсва не само на мен Naughty

# 2
  • Мнения: 7
Благодаря за темичката Ели.

# 3
  • Мнения: 4 447
Благодаря за новата тема, Ellypr !  bouquet
Лек ден на всички!

# 4
  • Мнения: 1 210
Лутам се из портокаловите гори на детството...
Боса, с разпилени коси, истинска. Търся своето детство. Едно от многото, но най- скъпо за мен. Оглеждам по дръвчетата, отрупани с плод, къде е моето? Ще го позная, защото то е слънчево като портокал. И дъхаво от свобода, попило аромата на смеха и щастието ми. Обгрижвано. Люляно. Обичано. Хайде, Слънце, покажи ми пътя... Искам го още само за миг, да ме стопли, да разлее ароматна свежест в преплетените вени, в натежалите мисли, в объркания напор на младостта. Искам още минутка безгрижие. Искам чистота и въздух. Искам си детството още за миг!
  Лутам се из портокаловите гори на детството. Сияйни гори, натежали от оранжево щастие. Моето детство е тук. Ще го намеря и ще го скрия дълбоко, дълбоко, така, както портокалът крие частица слънце в себе си. Да ме топли през непознатата пролет на моето бъдеще.



Момичета, исках да споделя с вас есето на Маги на тема "Портокал". Мен ме развълнува, обаче сигурно, защото и детето си е мое. "Портокал" е тема за АК от минала година някаква и аз реших самоволно да изпробвам Маги.

Мисля за вас, чета ви, обаче малко отпуснах газта, че у дома някой ранички ближеше. А и от два дни се влача по есхумации и не ставах за писане никак. Обичам си работата  Mr. Green
 По математика обаче още резултат никакъв. Крисче, как са ви казали на вас точките? Може би, защото сте в математическата паралелка ли  newsm78
Росче, аз явно съм пропуснала да ти кажа, но след случката на информационната среща в АК, се оказа, че всъщност само Маги  познава Влади  Joy Харесала си я е от септемврийското обучение в Иванови и си мислела, че и Влади я познава (поне по физиономия)  Laughing. Но тъй като Маги не иска да ходи на рожден ден (пък и той няма връзка, защото е на втори, Крисче, Ивето твърдо не ни ще  no), дай пък да ги вземем двете девойки. Те поне могат да си седят отделно и да са си самодостатъчни  newsm06 Разбира се, ако още някоя девойка или момък иска да се включи, давайте го насам  Hug На кино може да не идат, но поне ще се набърборят и нахранят.
И хайде, казвайте къде, да не ви застрелям с Хасиендата  #2gunfire Joy Отворена съм за всякакви предложения. То и едно стига, де, решаваме и толкова. Не остана време, излизайте от дупките !  Joy Joy Joy


Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 19:12 от didkapitka

# 5
  • Мнения: 4 447
Лутам се из портокаловите гори на детството...
Shocked
 newsm09
Малииииии  ooooh!
Ако сте послушни, че дам темата на мойто дете, да видите вие съчинение.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 210
Камъче  Joy Joy Joy
  Stop Нали си знаеш за момчетата? Пък и на Маги и е генетично, баща ми пише ли, пише...и така цял живот  Heart Eyes
На думите сме добре, обаче що не видиш математиката колко усилия и време гълта! А и есето се проверява последно, ако теста е ок, така че, едва ли ще ни бъде от огромна полза.
Носи радост и топли емоции обаче.

# 7
  • Мнения: 2 992
Ей Дидка,
Радвам се, че се появи. Hug
Като зачетох поста ти, стигах до второто изречение и пак наново, #Crazy не схващах какво става с теб  rotfImao #Shocked и така няколко пъти, малко се стреснах.

А сега по-важното есето е страхотно. newsm10 Аз лично трудно бих се сетила какво да пиша на тема „Портокал” и то за 30 мин. , а асоциацията с детството е супер идея. smile3501

Ще е супер, че дечицата ще се видят, дано и други изявят желание.

Къде е „Хасиендата”  , на мен не ми звучи зле, а и дотук май няма други предложения. Ако е спокойно място, за мен звучи чудно.
 newsm80
Някой ходил ли е в „Мания” / то не е само пицария, май има много неща/, тази на ул”11-ти Август” , улицата е успоредна на Раковски, пряка е с „Цар Симеон” от Дондуков надолу. Била съм там миналото лято и ми хареса градината, а и мисля, че ще е спокойно. Можем и там да проучим.

# 8
  • Мнения: 2 708
Хей Дидка ти се появи. Умрях от смях, като прочетох Рос какво е написала, защото ама точно по същия начин, ама съвсем същия начин четох поста ти Дидка и все не вярвах и вече съвсем почнах да те мисля, ама добре че попрехвърлих малко надолу та ми светна и се облекчих, че направооооо....... #Crazy
И на мен много ми хареса, но ме натъжи това есе. Като че ли й се иска да е малко по волна, както може би им се полага на тая възраст, а тоя седми клас просто така ги е натиснал.... или поне някои от тях. Тези, които са може би по отговорни, защото нас не ни "пука" и "дреме ми" - любими мои изрази......
Да, за срещата мен ме отсвириха още от самото начало. Аз ви казах, че хич и няма намерение да идва, даже беше отчаяна, че ще е в Мол-а, защото и нейните планове бяха за там в този ден. Но не съм сигурна, че на Маги много й се ходи, но ...... "Lost in the translation" could be newsm78 аз не се задълбочавам особено, още повече, че обикновено в рамките на 5 минути, могат да изкажат 5 абсолютно различни и взаимоизключващи се твърдения.

Точките за математиката им ги е казала Славова, а по български - Томова.

# 9
  • Мнения: 3 479
Да се запиша Embarassed, не че има нещо за казване Rolling Eyes

За срещата съм когато и където кажете, че аз си нямам представа от заведенията в центъра. С тия дечурлига сме основно на домашен ресторант - я у нас, я у други приятели в подобно положение Laughing
Още не съм питала Пепи дали иска да дойде. Довечера ще го направя Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 447
Аз лично трудно бих се сетила какво да пиша на тема „Портокал” и то за 30 мин.
Портокалено детство, аааа не е мойто. Аз тогава портокали само за Нова година виждах. Прехранвах се с неузреяло грозде, докато още е напръскано със "син камък". Въглен за пиене беше нещото, което присъстваше в аптечката на дядо в големи количества, щото не се знае кога ще ми промиват стомаха  Rolling Eyes
Иначе, сега ми изскачат някакви идеи, някои от които са си "яки", но и "яки" проверители трябва да ги оценят.  hahaha Но на 13 сигурно щях да съм пълен блокаж.

Поздравления за Маги!  bouquet
Съвсем се замислих какво ще прави мойто дете на среща с вашите...

# 11
  • Мнения: 2 992

Съвсем се замислих какво ще прави мойто дете на среща с вашите...

ще обсъжсат например колко са изтрещели майките им, покрай тяхното кандидатстване  Joy

# 12
  • Мнения: 138
О, Дидка, ти си имаш вкъщи цяла поетеса  bouquet Фантазна и чувствителна, с бляскава реч. А пише ли разни си неща ей така, "без цел и посока"? Ако се изкушава и й носи удоволствие, да знаеш, изтървала си я за изкуствата Hug Не е чудно защо е омаяна от Франция и френската култура.
Като си помисля и аз като камъче какви би ги натворил моят син - най-много да разкаже каквото знае за портокалите, с примеси от уроците по география и биология (ботаника). А ако е гладен, сигурно ще върти около това как обича портокали и колко те са полезни за здравето hahaha Да взема да го пробвам ли newsm78. Почти съм готова да се обзаложа, че ще е това, но ако ме изненада с нещо друго, ще "публикувам" съчинение и ще почерпя. Ама едва ли ще мръднем от паралелите и меридианите и описание на растителния вид Joy

# 13
  • Мнения: 1 210
Ей такава я обичам темичката- да жужи от смях   Joy
Това с Хасиендата го забравете, само ви заплашвах-  искам в Мания на Росче. Хасиендата е готин ресторант, много подходящ за интимни вечери , на който му се налага, ще давам инфо. За нашето семейство играе роля на "Спасителят от глад  Joy" в окъснелите вечери поради удобната си локация до нашия дом. Освен това, децата обичат пици, Камъче няма да гледа...по скоро, да си гледа във виното- там е истината  newsm62 Някой друг да има нещо да добави?
Давайте час. Аз съм за 13- 13.30- 14 хи хи, изберете си, сънливки   love001


# 14
  • Мнения: 39
здравейте и от мен

Общи условия

Активация на акаунт