Отговори
  • Мнения: 2 479
     Искам да разбера само на мен ли ми стана нещо и ми позачезна либидото...трайно. Преди да забременея с първото дете имах мераци за секс всеки ден (че и по няколко пъти),а дори и по време на самата бременност. Е, като се роди баткото  - нормално - поулегнаха нещата, ама след второто детенце вече мога и една седмица да не се сетя изобщо за това. Съпругът ми започна да си мисли, че имам някой друг... отказвам му често, просто защото нямам желание.

# 1
  • Мнения: 13
Сигурна ли си, че не си преуморена?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 479
И това го има, но и не е само умора - просто сякаш не съм същия човек. Sad

# 3
  • Мнения: 2 448
Желанието за секс Не, но мързела да го направя Да, появи се и то много, за една седмица това изобщо не го правя на проблем, гледам поне месеца да не пропусна  Laughing

# 4
  • Мнения: 740
Въобще не се  е променяло- преди ,докато бях бременна, след това(едва изчаках да ми зараснат шевовете)Всъщност моя даже малко се страхуваше докато бях с големия корем, а и малко след раждането , но след това всичко си дойде на място. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 549
Въобще не се е променяло  Laughing luvbed

# 6
  • Мнения: 23
ами честно да ви кажа за мен желанието не се е променило но май на мъжа ми се изпари! трябва да си поискам че да се сети че и това нещо съществува. не знам защо! а аз съм обявила мълчалива стачка и вече не си искам. стискам зъби и чакам да се сети той.

# 7
  • Мнения: 3 097
И моето изчезна някъде, трайно:(
Само понякога се пробужда и то най-вече от други мъже.
Аз лично смятам, че изчезването на либидото е симптом на някакво заболяване, освен ако не сте си омръзнали до болка. Не е никак нормално да го няма.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз пък си го възвърнах отново с пълна сила. Mr. Green
Докато бях в големите месеци ми се беше поубило от тежестта,хормоните и срама,че съм като мечок. Rolling Eyes
Но сегааа.... криеш ли се мъжо,ще те намеря  hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 2 657
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace

# 10
  • Мнения: 4 362
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace

и при мен така  Blush

# 11
  • Мнения: 1 925
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace
И при мен така ooooh!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Беше се променило,до преди един месец.Сега горкия неможе да си вдигне гащит от мен. hahaha #Crazy Joy hahaha hahaha
Иначе преди това цяла бременност,след раждането-хич не исках.Ама изобщо. ooooh!
Незнам как ме изтърпя.Важното е,че сега от тая пролет ли,от що,направо съм полудяла!Като разгонена котка,само се навирам и си искам! hahaha hahaha hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 64
ДА ВИ КАЖА СЛЕД РАЖДАНИЯТА НЕ ЗНАМ...........НО ОНАЗИ ПРИКАЗКА ЗА ЖЕНИТЕ СЛЕД  30 ОПРЕДЕЛЕНО МОГА ДА Я ПОТВЪРДЯ. НЕПРЕКЪСНАТО МИ СЕ ИСКА . . ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМАМЕ ПОЧТИ НИКАКВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА УСАМОТЯВАНЕ ОТ ЩЪКАЩИ ОКОЛО НАС ДЕЦА.





Розов Пухчо: Тук в този форум приемаме големите букви като крещене... Вие крещите ли ни...?

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 00:45 от Розов Пухчо

# 14
  • Мнения: 673
И аз съм...."фригидна"... при тази пълна къща, две деца, свекърва.... Можем само набързо... ама аз не мога така.
Ние с мъжа ми започнахме да си правим секс-туризъм. Палим колата, оставяме децата на свеки, и....хайде някъде на хотелjavascript:void(0);
luvbedjavascript:void(0);
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт