И още за мечтите...

  • 3 767
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Мислих да не пускам тема, не знам дали съм готова още да се хваля чак, едва ли някога ще бъда истински готова всъщност...Реших да го направя, защото само вие знаете цената на тази мечта- да бъдеш майка.И просто да споделя различния път, който сме поели... понеже винаги съм вярвала, че ще бъда майка в истинския смисъл на думата, по какъвто и начин да стане това.
 След 4 години опити, операции, 1 яйчник, спонтанни аборти, после още повече проблеми, проблеми с пукане и непукане на фоликули, много сраствания, 2 инсеминации, после ИКСИ- недовършено, отново от прекалени емоционалности и  ето от второто съм бременна.
Благодаря на невероятния ми мъж, който винаги се държи мъжки и успокоява невероятните ми емоции и че винаги е бил на мнение, че не е важно да родиш, а да го направиш Човек с главно Ч!!!
Също и на д-р Владимиров, д-р Тачева и целия им екип, че са до нас по всякакъв начин освен всичко, което направиха, за да ни помогнат.
Благодаря и на доц.Конова и тяхния невероятен екип в Плевен, че все още треперят заедно с нас и се борят за тази мечта!
Също и на всички мацки, които са ми повече от приятелки, на които мога само да кажа, че дори един ден да не сме толкова близки, вие сте момичетата, които винаги ще помня и благославям, защото го заслужавате, дори само щом ми търпите всичките "овнешки", първосигнални емоции. Mr. Green
Може да е глупаво, емоционално и простичко, но ви обичам толкова много... всички вас, част от сърцето ми хора!!!  Heart Eyes

Надявам се и се моля,всяка една от нас тук да постигне мечтата си да бъде майка, по какъвто и начин да стане това прекрасни  бъдещи майчици, защото всяка една тук заслужава да бъде МАЙКА!И повярвайте ми, ние ще сме най-добрите, защото знаем какво е да се бориш за мечтата да бъдеш майка, но в истинския смисъл на думите... а не просто защото си родила...
Дано Бог е винаги до всички нас!!!

Успех, момичета!

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:57 от Danidan

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Данидан,честито,миличка!Много ме разчувства!От сърце ти пожелавам от тук на там спокойствието,радостта и щастието никога да не напускат теб и твоето семейство!Прекрасна бременност ти желая,изпълнена с положителни емоции радостни трпети Hug

# 2
  • Мнения: 945
Данидан, СТРАХОТНАААА НОВИНА! Хей, само така да върви!
Ще стискам палци всичко да е наред докрай. Борбата е голяма работа. Когато не се отказваш от мечтите си, те се сбъдват. Ти също го доказваш.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Това се казва страхотна новина!!!!
Честито мила danidan, ще стискам силно палци всичко да е наред с мечтата ти и вярвам в успешни и финал- сладък бебок!
Пази се  Hug Hug Hug Hug
Много се развълнувах да прочета, че ти си автор на темата!

# 4
  • Мнения: 4 324
Danidan браво Simple Smile Честито миличка Simple Smile Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и още по-леко раждане Simple Smile
Чудесна новина Simple Smile Направо страхотна Simple Smile
Още веднъж ЧЕСТИТО миличка Simple Smile  Hug Hug Hug

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Миличка, не мога да се стърпя и тук да не ти честитя и да се зарадвам на прекрасната ти новина!  Hug Лека и щастлива бременност!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 950
Ех днес съм истински щастлива newsm44 newsm68 newsm44
Чакам тази темичка от месеци, непрекъснато подканях Данидан да пише, за да даде кураж на момичетата тук, а тя все казваше, че не е готова.
Дани миличка, радвам се бекрайно, че сега вече си поне малко по-спокойна и искрено ти пожелавам да се насладиш на всеки миг от оставащото време до срещата с твоето бебче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Обичам те и много целувки Hug

# 7
  • Мнения: 471
Скъпо Даниданче, май вече мога да кажа Честито, а? Simple Smile Нека бременността ти е лека, безпроблемна, изпълнена с хубави емоции и с много приятни спомени! Пробвай да мислиш само и единствено позитивно (без да позволяваш разни "съмнителни" мисли да се прокрадват)!
Една голяма прегръдка от едно голямо слонче  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Даниии, Миличка, чудесна новина!  Hug
Толкова много се радвам, че един толкова хубав, добър и позитивен човек като теб сбъдна мечтата си! Желая ти щастлива и спокойна бременност и хубав бебешки завършек!   bouquet

# 9
  • Мнения: 989
Данидан, ЧЕСТИТО! Много лека и безпроблемна бременност до срещата с малкото човече!   bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Danidan, много се радвам за теб!  bouquet Разчувства ме дълбоко и в същото време ме зареди с надежда и положителна енергия. Като чета някои момичета през какъв ад са минали в продължение на години и после са успели все пак да достигнат мечтата си, някак си се чувствам по-добре и повече ме изпълва вяра.
Желая ти всичко хубаво! Имай най-леката и безпроблемна бременност и накрая гушкай най-сладкото и здраво бебе на света! Със сълзи на очи ти го пожелавам...! Hug
Убедена съм с цялото си сърце, че децата, които са заченати и родени след толкова мъки, са най-обичаните на света!

# 11
  • Мнения: 1 335
ЧЕСТИТО, МИЛА ДАНИ!!! Новината е прекрасна! Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане!   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 029
Мерси много, момичета!Не мога да спра да рева от такива прекрасни пожелания!Банално, но наистина дано всички сбъднем мечтите си!
  bouquet  bouquet  bouquet
Цвете, престраших се.  Crazy Hug Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 80
Danidan ти успя миличка. След всичко преживяно се пребори за своята мечта. Грижи се за малката шушулка вътре в теб. Желая ти най-леката и безпроблемна бременност и най-сладката среща с твоята мечта.

# 14
  • BG
  • Мнения: 794
Ех, прилив на добри новини тия дни  Party
Данидан, пожелавам ти леко и спокойно бременеене   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт