Работилница за Великднески Чудеса 2008!!!

  • 38 687
  • 558
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Базари ще има в следните градове по дати и места

гр. София - City Center Sofia МОЛ- СРЕщУ ХОТЕЛ ХЕМУС, ВЪВ ФОАЙЕТО, ИЛИ ПРЕД НЕГО АКО Е ТОПЛО ВРЕМЕТО И (евентуално и пред църквата Св. Неделя, но чакаме отговор от Общината)
дати: 19 и 20 април

****************************************************************

ДБМ Пазарджик
Базарът ще бъде на 18 и 19 април
място: пл. "К.Величков" / Тортата/
час: 10.00

****************************************************************

гр.Горна Оряховица
                                18 и 19 април - на площада

***************************************************************

гр. Видин
дати: 16-17.04.2007 (видинските мацки още си траят за мястото
)


*****************************************************************

гр. Бургас,
Място: пл.Тройката
Дати: 18ти, 19ти и 20ти Април 2008 г.
от 10 до 19 ч.


*********************************************************************

НАБРАНИТЕ СРЕДСТВА ОТ БАЗАРА В СОФИЯ, щЕ БЪДАТ ЗА ПРОЕКТА "ЗАщИТЕНО ЖИЛИщЕ"

НАБРАНИТЕ СРЕДСТВА ОТ ДРУГИТЕ ГРАДОВЕ, чАКАМ ДА КАЖАТ МОМИчЕТАТ ОТ ТАМ ЗА КВКО СА РЕшИЛИ ДА БЪДАТ ИЗРАЗХОДВАНИ.

ПОДГОТВЯМЕ ПЕчАТ НА ПЛАКАТИ И ФЛАЕРИ....
ИМАМЕ НУЖДА ОТ ПОМОщА НА ФОТОшОПКИ ЗА чУДЕСНИТЕ ИМ КАРТИчКИ
ИМАМЕ НУЖДА ОТ СРЪчНИТЕ РЪЦЕ НА ВСИчКИ ВКЛючВАЛИ СЕ ДО СЕГА, ЗА ИЗРАБОТКА НА СУВЕНИРИ ЗА БАЗАРИТЕ, ЗА КОЕТО ПРЕДВАРИТЕЛНО ИМ БЛАГОДАРИМ




Привет на всички сръчни ръчички тук.

И тази година Движение на българските майки ще проведе своя традиционен Великденски базар.

Имаме нужда за пореден път от вашите красоти, от вашата помощ, така, както сме я получавали за всеки базар, за да може на него да има неустоими сувенири, за да се  изкупят и да помогнем на децата в неравностойно положение.

Изчакваме с точното инфо за датите и мястото на базара, защото имаме предложения от няколко места и се опитваме да изберем на й - подходящото.

Но не остава много време и за това пускам тази тема и ще съм безкрайно благодарна на всички, желаещи да се включат и да помогнат.

От какво имаме нужда:
1. Великденски сувенири - декупаж, рисувани яйца, свещи, картички, бродерии, всичко, което можете да измайсторите, а тук всичките сте невероятни майстори  Hug
2. Идеи и предложения за нещо ново, нещо интересно, нещо, което ще помогне да направим поредния успешен базар.
3. Стойки за картички, маси - въобще всякаква такава помощ.
4. Разпространение на инфото за базара по всички близки и познати, като наш си е ангажимента да уведомим медиите, да напечатим плакати и Флаери.
5. Плакат и флаер на Фотошоп, които да ползваме и тази година, тези, за  Коледния ви базар бяха уникални - и плакатите и картичките ви - страхотни Hug
ами в общи линии това е
ще добавям в кои градове ще има базар, къде ще се събират сувенирите и кога, цялата информация ще изложа стриктно и чинно тук  Hug

От името на Движение на българските майки предварително Ви благодаря  Hug

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 02:39 от Дивиана

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
едно предложение за някой с огромно търпение
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=963

# 2
  • Мнения: 662
И в този ред на мисли,ако някой желае да творим заедно за базара,утре/28.02/ ще се събираме да творим в къщи/Младост 4/.
Ако има желаещи да свиркат Whistling
Ще има още такива работилнички у нас,така,че който не може утре другия път Hug

# 3
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Whistling  ние сме започнали още от Коледа Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 770
едно предложение за някой с огромно търпение
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=963

Е това нещо е супер красиво!

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
едно предложение за някой с огромно търпение
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=963

за това трябва не само огромно търпение, ами и майсторлък и инструменти.

знам, че в Чехия май цели семейства си вадят с това парите!

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
едно предложение за някой с огромно търпение
http://www.lobzik.pri.ee/modules/news/article.php?storyid=963

за това трябва не само огромно търпение, ами и майсторлък и инструменти.

знам, че в Чехия май цели семейства си вадят с това парите!

тука ако някой го направи ще трябва магазин да отвори ,да си наеме помощници...... Mr. GreenИ съм сигурна,4е ще има измислени и други форми Twisted Evil
Жестоко е просто Hug

на Великденските базари вървят много пилци,зайци,яйца..........на пръ4ки,в гнезда,в кошници..........

# 7
  • Мнения: 1 143
Аз съм от мераклийте да се пробват за такива яйца, но проблема е в инструментите.  Sad  Кажете от къде да намеря такива на достъпна цена. От доста време си мечтая за такова яйце. Бях намерила едни сайтове с такива яйца, обаче наскоро ми се скапа компа и не помня какви бяха сайтовете. Ще питам дружките, на които ги изпращах дали случайно не ги пазят да ви ги покажа.  Невероятна красота. Дори имаше кратко филмче как точно се правят.

# 8
  • Мнения: 395
Имам позната,която прави такива яйца....доста по-впечатляващи всъщност от показаното...използва щраусови яйца, доста инструменти и наистина огромно търпение и съсредоточеност. Яйцата си пласира в Западна Европа и знам, че ги продава около 500 евро бройката......Ако аз някога успея да направя такова нещо за нищо на света не бих го продала.....

# 9
  • Мнения: 950
Пожелавам ви успех и на този базар  Peace  всичко да се продаде  Praynig
това е темата на Хипатия  за великден ако някой иска да я разгледа  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252634.240

# 10
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Успех и от мен на базара Hug

Дано от това пусто боледуване да остане време да направя нещо и аз. Rolling Eyes Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 143
Имам позната,която прави такива яйца....доста по-впечатляващи всъщност от показаното...използва щраусови яйца, доста инструменти и наистина огромно търпение и съсредоточеност. Яйцата си пласира в Западна Европа и знам, че ги продава около 500 евро бройката......Ако аз някога успея да направя такова нещо за нищо на света не бих го продала.....

peonia,  би ли попитала твоята позната дали има нещо против да се свържем и да ми даде някаква информация за инструментите и яйцата. Разбира се, знам, че може и да откаже, но ти благодаря предварително.   


Ето го и сайта, за който говорих

http://wysiwigs.homestead.com/OstrichEggs.html

# 12
  • Русе
  • Мнения: 1 193
В Русе няма да правим Великденски базар.Решихме да организираме Пролетен Благотворителен карнавал на 23.03..Ще имаме обаче щанд,на който ще изложим изработени неща от нас .С удоволствие ще пратим това,което не успеем да продадем,а и се надявам да успеем да направим допълнително още красоти. Mr. Green

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Сигурно и този базар ще бъде успешен като Коледния - с подкрепата на всички, които създават красота  bouquet

# 14
  • Мнения: X
Сигурно и този базар ще бъде успешен като Коледния - с подкрепата на всички, които създават красота  bouquet

Радина, ти не се ослушвай, ами се захващай за работа!
 Едно пиленце ми подшушна, че тази година ще има  базар и  в Бургас. Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт