Влияете ли се от чуждото мнение?

  • 4 097
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Аз например днес излязох с един по-къс панталон, ама хората ме гледат все една съм паднала от Марс!Една позната ме спря да ми каже, че много съм се съблякла, а тя беше сложила на синът си шал на 20 градуса newsm78!Все пак се прибрах и се преоблякох.Ще се потя докато другите решат и те да се съблекат Crossing Arms.Та вие влияете ли се от чуждото мнение не само в такъв случай, а и в други?

# 1
  • Мнения: 2 161
Повлиявам се,но само за добро и много избирателно.

# 2
  • Мнения: 17 546
Рядко.

# 3
  • Мнения: 4 841
За дрехи - никога. Как пък не ще се потя, само защото на другите им е студено  Crossing Arms И в градината на сина ми ме гледат странно, че е по тънка блузка и тънко долнище (при 23-24 градуса!), а другите деца са с ватирани анцузи. И шапки слагаме само когато е под нулата... Та хич и не се влияя даже.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Изборът ми на дрехи / в този случаи, описан от теб/ зависи само и единствено от моята представа за топло, студено, хладно и прочие.
В други ситуации, по-скоро се вслушвам в тези, които при подобна ситуация пък се допитват до мен.

# 5
  • Мнения: 757
не се повлиявам изобщо даже,нито за дрехи,нито за хора  и каквото и да е било друго Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 3 781
Не, даже като видя, че някой се опитва да ми наложи мнението си, правя точно противоположното.

# 7
  • Мнения: 2 309
Влияя се, но за малко по-важни въпроси. Особено, по които имам някакви колебания.

# 8
  • Мнения: 13
Аз се интересувам от чуждото мнение само за информация. Sunglasses

# 9
  • Мнения: 2 161
В магазини за обзавеждане,керамика,пердета,щори,килими....много се вслушвам в компетентни мнения.И не само.Не се влияя единствено що се отнася до личните отношения между мен и мъжът ми.Но и никой не би посмял да ми повлияе.Пак си помислете,дали наистина никак не ви влияят хората,защото когато човек живее в общество,няма как общественото мнение никак да не го засегне.Боже,кралицата се влияе,а вие не!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
За случката, която си описала - ни бих се повлияла никога, да не говорим да се прибера до вкъщи и да се преоблека.  Rolling Eyes
Иначе обичам да чувам и да се вслушвам в мнението на специалисти в собствената им област.

# 11
  • Мнения: 2 161
Поне от рекламите на големите фирми не се влияем,нали?

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Поне от рекламите на големите фирми не се влияем,нали?
Влияем се от някои, особено хранително - шоколадови.

# 13
  • Мнения: 8 999
Ако предварително съм попитала за мнение, е възможно да се повлияя /щом питам, значи имам колебания/. Но ако някой просто сподели мисли с мен, ако не ме заинтригува с много оригинални такива, не ги зачитам.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 783
Много зависи за чие мнение става въпрос. Може да не ми влияят чуждите мнения на взимането на определени решения, но често ме карат да спра и помисля.

Общи условия

Активация на акаунт