Хайде сега кажете - кой харесвате ?

  • 1 807
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Писахме кой ни липсва , после писахме кой ни дразни.. Хайде сега кажете , кой е човекът във форума , който ви радва с присъствието си , който ви кара да се усмихвате, да се чувствате добре. Само да не става поредната интригантщина..  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 423
Е, Сополинке, това го знае целият свят.
Писна ми да се подесетвам. Безброй са
темите по темата. Отскоро си падам яко
и по младежа в подписа ти, дори ми се
струва, че ще го разкъсаме в неравна
битка с други харесващи го. Кажи мерси.

# 2
  • Мнения: 1 224
Е, Сополинке, това го знае целият свят.
Писна ми да се подесетвам. Безброй са
темите по темата. Отскоро си падам яко
и по младежа в подписа ти, дори ми се
струва, че ще го разкъсаме в неравна
битка с други харесващи го. Кажи мерси.
Явно трябва да съм на контра , иначе не става номера.Виждам, че има хора у които предизвикваш разстройство, явно и аз трябва да се запиша в този клуб уважаема Дриска
 А за младежа в подписа ми , разкъсвай каквото искаш , знам че е неустоим Wink

П.С. Балу , с теб съм !

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:18 от Toppolinka

# 3
  • Мнения: 606
  Няма ли да е натегаческо? Мъжките екземпляри из Клюкарника са яко пичове и ме кефят. Кефи ме Кума Лиска Острия Език какви тапи слага. И разни други ме кефят. И жена ми ме кефи. Понякога.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

                 Ще ти отговоря на драго сърце Simple Smile

 Харесвам всички, но вече ми се драйфа от няколко бройки които са във всяка тема без значение постингите дали са им по темите.Важното е да се забелязват, но втръсват и аватарите им  и всичко "гениално" написано от тях.Не ми се влиза във форума заради тях, заради стремежа им да станат известни и да натрупат точки. ooooh!

  Хората тук са много, с различни стилове на писане и четенето на доста теми е интересно.Човешко е да има несходства  на характерите, но най-смешното е да се гонят по темите за да се кълват и да стават за резил на всички.

 

# 5
  • Мнения: 17 546
Всички харесвам! Mr. Green
(пу че съм и аз! ooooh! нямам твърдо мнение по въпроса. излагация... Embarassed )

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:33 от Балу

# 6
  • Мнения: 2 386
Лиска, за трети път го казвам този месец. Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 161
Едно време ги преброявах на едната си ръчичка.Усещам,че броят вече застрашително нарастна.От мъжете харесвам само Тони Сопрано.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
О, аз комплименти не мога да правя...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 783
Чакам признания  Flutter. Не се блъскайте, моля!

# 10
  • Мнения: X
естествено,че Тополинка. Heart EyesТя ми е първа дружка,подарява ми розови нещица и е много добро дИте,така да се каже,имам удоволствието да познавам и нейната добра страна Wink
Балу също я 'аресвам,щот харесва зайци,Кака Сийка,щот ми е комшийка,Шанел- щот не знам що,Жозефина със всичките й въплъщения ме кефи и още много други.

# 11
  • Мнения: 2 161
Чакам признания  Flutter. Не се блъскайте, моля!
Ти поне чакаш.


Цитат
Шанел- щот не знам що
Той и мосю Шанел така казва.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Понапече слънце и се разгонихте май Wink

# 13
  • Мнения: 2 978
Пак го обърнахте на чат...да ви се не види и у дъртите змии.

Не ви ли омръзнаха тез теми.
Кой на кого го слага, кой с кого ходи на кафе, защо си чати една, а с друга се хапе..пфууу...!

Аз тези дет ги харесвам си го знаят....а на другите няма да го кажа, че да съм в тон с форума! Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 107
Харесвам тези, които пишат грамотно.
А те са много малко.

Тополинке, ти не влизаш в това число.

Общи условия

Активация на акаунт