Моля,помогнете!Ноктопластика..Бургас

  • 8 329
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Молбата ми е отправена предимно към жените от Бургас.Къде има добра маникюристка,по-конректно,която прави добра ноктопластика.Наближава балът ми..ходих преди време при една издърйа ми точно седмица..Трябва ми качествен маникюр  Sad Ако някой може да ми помогне ще съм Ви безкрайно благодарна Simple Smile

# 1
  • Мнения: 648
   Препоръчвам ти Маги, от "Beauty sun" на "Христо Фотев" 1, срещу офиса на "Унакс". Ако искаш на лични ще ти дам телефона й!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
а къде в Бургас ноктопластика с гел?

# 3
  • Мнения: 297
Мой съвет:НЕ СИ СЛАГАЙ НОКТОПЛАСТИКА, АКРИЛ ИЛИ ГЕЛ newsm11
Аз от близо година (първо бях с гел и удължители, после изграден удължител само от гел и сега само гел с дължината на моя нокът) ползвам тази услуга. Сега имам чувството, че никога няма да мога да го сваля този гел, защото ноктите ми без него са ужасни(напукани,наляпени и тн) и сега ако го махна трябва да са ми отрязани до кожа. Sad И незнам дали някога вобще ще  се оправят.
Миличка по-добре измисли друг вариант, но не и ноктопластика, защото дано не се окажа пророк, но ще съжаляваш!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Молбата ми е отправена предимно към жените от Бургас.Къде има добра маникюристка,по-конректно,която прави добра ноктопластика.Наближава балът ми..ходих преди време при една издърйа ми точно седмица..Трябва ми качествен маникюр  Sad Ако някой може да ми помогне ще съм Ви безкрайно благодарна Simple Smile

къде ходи?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 380
моята ноктопластика си я правих в чужбина,  без проблеми 2 месеца, поддръжка на 20 дена, обаче като се върнах в Бургас не очаквах да е такъв проблем да намериш добър специалист-спрях се на салона в Трията, единият удължител ми падна още на следващия ден, последваха го и други и понеже четох тук че гела е по-щадящ вариант, реших да пробвам с него. Препоръчаха ми маникюристка която работи с гел, мина седмица и гела също се отлепи тук-там, отново падна удължителят, както и да е готова съм да правя поддръжка всяка седмица, но не и която да е с продължителност 2 часа. Така че ако някой знае добра маникюристка-помагайте!

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 10:03 от ribka

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
PolitYy ,какво стана направи ли си ноктопластика?Дай отзиви. Grinning

# 7
  • Мнения: 46
Аз съм доволна само от една маникюристка в Бургас.Казва се Доби.
Извинявам се че сега ви отговарям,но не бях видяла темата.Ако някой се интересува от тел и да ми пише на лични ще му го дам.Само да спомена че мин год ми прави ноктопластика,която издържа около 2 месеца.Сигурно щеше да издържци и повече,но отидох на подръжка само веднъж... Embarassed

# 8
  • Мнения: 234
За Добито на "Патриарх Евтимий" ли говориш?

# 9
  • Мнения: 411
Аз ходих при Ивелина в "Космос".Правих си с акрил и ефекта беше  newsm53.Беше френски маникюр и изглеждаше така все едно са твои дори разглеждани от близо.Много се радвах и ми беше гот,защото бяха и удобни.Вярно,че ноктите после не изглеждат както преди това,но все пак говорим за ноктопластика.Моите се възстановяваха 2 месеца,но не изглеждаха чак ужасно.Сега пак ми се иска да отида,но с това малко бебче...ще трябва да изчакам  ooooh!

# 10
  • Мнения: 46
За Добито на "Патриарх Евтимий" ли говориш?


Мдааааааааааааа

# 11
  • Мнения: 46
Аз ходих при Ивелина в "Космос".Правих си с акрил и ефекта беше  newsm53.Беше френски маникюр и изглеждаше така все едно са твои дори разглеждани от близо.Много се радвах и ми беше гот,защото бяха и удобни.Вярно,че ноктите после не изглеждат както преди това,но все пак говорим за ноктопластика.Моите се възстановяваха 2 месеца,но не изглеждаха чак ужасно.Сега пак ми се иска да отида,но с това малко бебче...ще трябва да изчакам  ooooh!


И за нея съм чувала че е доста добра,но нямам мнение по въпроса.Нещо което не съм изпитала върху себе си,не предлагам да други  Wink

# 12
zdr ''poli@'' moje li da mi kajesh nesho pove4e za dobi smisul kolko pari vzima ...skupo li e?

# 13
  • Мнения: 46
45 s dekoriraneto

# 14
а тази на космос?при коя да отида се чудя newsm78  ...къде точно се намират и двете?

Общи условия

Активация на акаунт