"Накарай една жена да се харесва и ще е твоя! "

  • 3 718
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Ей това изречение чух в един филм скоро изречено от мъж естествено  Laughing Забавен филм на пръв поглед, но на места доста смислен.
 Та, съгласни ли сте с гореспоменатата фраза и индивидуално какво/какви са нещата, които ако получите/усетите от страна на мъж  ще са  достатъчни за да сте " негова "... во веки  Mr. Green ?
 Надявам се разбирате въпроса ми. Жените или повечето  сме такива романтички, че ей така пръстче да ни се подаде и направо  Crazy Е, други с само с пръст не се задоволяват и заради това питам. Хора и потребности всякакви Grinning

# 1
  • Мнения: 2 401
Боооже какво самочувствие имат някои мъже.  Laughing

# 2
  • Мнения: X
Kasidy,да не си гледала "Бигало,американско жиголо",що ми се струва,че това ми звучи познато newsm78

# 3
  • Мнения: 677
Е, тя ако не се харесва, кво ше и се занимавам...

# 4
  • Мнения: X
а със изказването съм съгласна Peace

# 5
  • Мнения: 4 733
Филмът беше комедия, нужно ли е да отбелязвам Simple Smile Може би обаче има доза истина. Всеки си има недостатъци, жените обръщат повече внимание на физическите такива.
пепиляж, да с онзи смешния мъж  Mr. Green
Тониньо, ако я искаш ще се занимаваш не ами  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 2 448
За мен заглавието важи с пълна сила.
Абсолютно честно си признавам.Успее ли да ме накара да се почувствам красива, негова съм.Трябва да го направи така, че да му повярвам.Ако един мъж иска да ме сваля, да не започва с "колко си умна" , от мъжка уста ми звучи като синоним на грозна.Ако ме харесва да е като жена, иначе само приятели можем да бъдем. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 103
Глупости, не съм съгласна със заглавието, поне за мене не важи.
Нали има огледало и се виждам хубава ли съм , грозна ли съм как ще ме накара някой да се чувстам по-хубава, като си знам каква съм?

# 8
  • Мнения: 17 407
 Мога да съм "негова" и без да се харесвам, Кас. То  мъжете ме харесват  повече, отколкото аз себе си, тъй че не виждам смисъл да се пънат да ме убеждават Grinning Не е това определящото при мен, не мога да кажа кое е, щот не го знам Grinning

# 9
  • Мнения: 4 733
Да предположим, че имаш мустаци. Не е никак смешно, защото много жени страдат от този естетичен проблем. Вариант 1 Той те зяпа ежедневно в тях! 2 Милва по лицето все едно те не съществуват!
 Хайде сега си защити тезата като кажеш кой вариант предпочиташ, ама честно  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 516
Предпочитам варианта обезкосмяване, Касиди. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 677

Тониньо, ако я искаш ще се занимаваш не ами  Crossing Arms

Касиди, няма как да искам някоя, която не се харесва.

# 12
  • Мнения: 4 733
Хайде сега Simple Smile Има и проблеми, които нито се оправят с 5 лв, нито с кола, нито с нищо. Знаете. И точно тук идва мястото на човека до теб и отношението му.
Тонсън, те с табела " Харесвам се " / " Не се харесвам " ли ходят? Повечето с високо самочувствие всъщност имат такова под нула.

# 13
  • Мнения: 5 103
Да предположим, че имаш мустаци. Не е никак смешно, защото много жени страдат от този естетичен проблем. Вариант 1 Той те зяпа ежедневно в тях! 2 Милва по лицето все едно те не съществуват!
 Хайде сега си защити тезата като кажеш кой вариант предпочиташ, ама честно  Mr. Green
Ммм няма ли трети да си ги махна.
1 бих избрала и ще се кажа , защо - ако ме гали и се прави, че не ги забелязва значи ме лъже, не го интересува как изглеждам или е перверзник и си пада по бради и мустаци.

# 14
  • Мнения: 2 448

Тониньо, ако я искаш ще се занимаваш не ами  Crossing Arms

Касиди, няма как да искам някоя, която не се харесва.
Е, как разбираш дали се харесва, много хора позират и играят театър, а вътрешно страдат от комплекси.

Общи условия

Активация на акаунт