похвалете дезодоранта си

  • 8 385
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Скъпи мами и не само,
моля ви, препоръчайте дезодорант, който да е без миризма, да е мек и нежен към кожата, да може да се ползва веднага след обезкосмяване на подмишниците, да не оставя следи по дрехите, и най-важното - да е ефикасен и траен!!!
Последно ползвах Deo Pure Antiperspirant Roll-On на Biotherm, от всичко съм супер доволна, ама почна да не държи от сутринта до вечерта миризмата....
благодаря

# 1
  • Мнения: 5 647
Най-доволна съм от Rexona. От време на време ползвам и Нивея.

# 2
  • Мнения: 530
Тъмно лилавия на Буржоа (спрей) доста е ефикасен против изпотяване и мирише приятно и трайно.

# 3
  • Мнения: 410
Да е "без миризма", но най-важното - ефикасен и траен? Ако няма миризма, кое ще му е трайно??
Ползвам Dove. Повече от доволна съм. Няма други такива изчистени аромати на део, на такива цени и с такава трайност!  Peace
НО! Оставя следи. За жалост.

# 4
  • Мнения: 743
SANEX - в последно време ползвам само него и съм адски доволна. Мъжът ми също ползва дезодорант на същата марка и казва че не е имал по-добър и ефикасен дезодорант.

# 5
  • София
  • Мнения: 302
Малицията най ми допадаше... Сега ползвам Дав и бива... Но не ми харесва как мирише - поне този който имам..

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
От както смених Рексона с Нивеа, все с нея си карам. Много съм доволна от нея - вече повече от 3 години Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 38 395
Sanex - стик е приятен, но не е достатъчно силен и траен като за мен.
По принцип ползвам Rexona - стик, в момента  зелен.
Ако някой знае силен и траен стик без миризма, да казва.

# 8
  • Мнения: 69
и аз от доста дълго време ползвам Рексона и съм доволна

# 9
  • Мнения: 492
Ползвам Rexona, но мъжка. Blush

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Аз ползвам Нивеа PURE INVISIBLE-няма аромат , не съм забелязала да оставя следи  и идеална

# 11
  • Мнения: 779
КРЕМ ДЕЗОДОРАНТИТЕ ЗА МАЗАНЕ НА ЕЙВЪН Peace -това е най-хубавото според мен..удобно,приятно,ефективно,бързо Hug

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 18:39 от lanibarbi

# 12
  • София
  • Мнения: 4 743
Единственото, което искам е да не оставя следи. Ползвам най-често BU, точно заради това.

# 13
  • Мнения: X
Използвам отдавна само този на Нивеа, свеж, траен и няма талк, не понасям дезодоранти, които оставят бели петна по дрехите.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Използвам отдавна само този на Нивеа, свеж, траен и няма талк, не понасям дезодоранти, които оставят бели петна по дрехите.



 Peace PeaceПрекрасен е , и на мен ми е любим

Общи условия

Активация на акаунт