ПОМОЩ- в неделя съм на сватба,а няма с какво да отида....:(

  • 1 125
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Моля ви дайте съвет къде мога да отида и да си купя нещо официално по повода.Нямам време да се мотая насам натам и да разглеждам.Да е нещо младежко и готино.Оф,много съм отчаяна.Ако не намеря нищо ...не знам какво ще правя нямам никакви подходящи дрешки  newsm45

# 1
  • Мнения: 401
виж в explose на пиротска-от към халите се пада то4но до 1 магазин за объвки има много интересни неща,особено щом искаш младежко и готино-дрехите са на кики рики Simple Smile

# 2
  • Мнения: 943
Оууу,страшно ти благодаря!Надявам се да е точното място.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 415
Ако не е късно вече - отиди в Toi&Moi в Сити център на 1вия етаж - там има култови дрехи! Имам невероятна рокля и ризи, винаги харесвам по нещо!



# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
Можеш да разгледаш и в Mango получили са нова колекция.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 386
И аз съм за Манго - поне има доста парцалки на едно място и все нещо ще си харесаш.

# 6
  • Мнения: 757
и аз съм на сватба в неделя,ама се подготвих от рано с тоалета  Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
В Аггата бях видяла готини сатенени неща ама не беше много скоро  Rolling Eyes Ако някой знае сега какво има... Иначе и аз съм за Манго.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В Oviesse на Витошка също има нелоши роклички до 70-100 лева, стават за спортно елегантни!

# 9
  • София
  • Мнения: 4 736
В Oviesse на Витошка също има нелоши роклички до 70-100 лева, стават за спортно елегантни!

На Витошка? Thinking

# 10
  • Мнения: 943
Thank's на всички.Ще започна от най-близкото ми място и ако не намеря нещо,ще ги разпределя....и ще отскоча и до другите

# 11
  • София
  • Мнения: 7 753
В Аггата бях видяла готини сатенени неща ама не беше много скоро  Rolling Eyes Ако някой знае сега какво има... Иначе и аз съм за Манго.

Да, има дълги сатенени рокли, по- къси рокли с горна част корсет и с тип китайски ръкави по 160 лв. и сатенени панталони с висока талия.

Общи условия

Активация на акаунт