руж!?!

  • 5 532
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 тъй като досега никога не съм ползвала,ще ми трябват малко насоки,знам ли....какво да си купя за първи път,как е с нанасянето,струва ми се трудно,досега никога не съм слагала.само ФДТ-кремообразен и тва е ...кожата ми бие по-скоро към мазна,смесена..ФДТена,който слагам е по-тъмни4ък,все едно имам тен,..а какъв руж то4но да подбера на цвят!?!?тук гледам,4е има много доволни от руж4етата на буржоа,..какво ще кажете,като за първи път трудно ли ще е с него?трябва ми някой лесно нанасящ се newsm78

 Peace

# 1
  • Мнения: 222
Тези на Bourjois са хубави,на мен ми харесват и розови и прасковени като цвят,зависи от дрехите,от настроението ми дори....

# 2
  • Мнения: 234
Ружовете на Буржоа на мен лично не ми харесват. Аз лично ползвам на Seventeen, ползвала съм и Лореал- също ми харесват. За нанасянето зависи дали искаш да подчертаеш скулата и да направиш лицето да изглежда по- слабо или обратното, а цвета трябва да подбереш според цвета на червилото.  Blush

# 3
  • Мнения: 779
Ружовете на Буржоа на мен лично не ми харесват. Аз лично ползвам на Seventeen, ползвала съм и Лореал- също ми харесват. За нанасянето зависи дали искаш да подчертаеш скулата и да направиш лицето да изглежда по- слабо или обратното, а цвета трябва да подбереш според цвета на червилото.  Blush
Blushами не знам кое как се постига всъщност,по-слабо,под4ертано и тн ,...трябва опит,ще видим как ще е нанасянето първия път Shocked,..нося телесни цветове за 4ервило,по-дискретни..но не от онея 4ак много светлите newsm78,всъщност като мацката на снимката на профила ми,с такива отенъци

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
А защо реши да започнеш да слагаш руж?

# 5
  • Мнения: 779
А защо реши да започнеш да слагаш руж?
защото винаги иска6 пове4е hahaha.харесва ми как изглежда по разли4ен на4ин самото лице...а ина4е си се харесвам и без капка грим,и съм Crazy,за моя радост hahaha

# 6
# 7
  • Мнения: 27 524
тук гледам,4е има много доволни от руж4етата на буржоа,..

И аз съм от тях. Страхотни са  Peace

# 8
  • Мнения: 779
а за по-матова кожа,кой цвят стой най-естествено? Partyнай-деликатно

# 9
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 583
Като за начало бих ти препоръчала нещо по-светличко да не стане беля  Peace
Иначе и аз съм за тези на Буржоа, с тях поне няма да сгрешиш като качество  Flutter

# 10
  • Мнения: 757
да вземи си по светъл руж,като начало и виж как ще изглеждаш,не виждам нищо трудно в това newsm78

# 11
  • Мнения: 2 631
Отиди в някой голям козметичен магазин и помоли да те посъветват! Така като не сме виждали цвета на кожата ти, никой не може да ти даде адекватен отговор.
По принцип светлите хора слагат нюансите на розово, а по - матовите и тъмни кожи - нюансите на кафеникавото.
Ако си мургава, но сложиш ружа според цвета на червилото......(например розово), не искам да си представям каква картинка ще си  Twisted Evil
Купи си и хубава широка четка за нанасяне на руж. Самото нанасяне е много лесно.
Тъй като всички (за които се сещам) ружове са компактни, нанасянето им е еднакво лесно/сложно.  Peace
Успех!   bouquet

# 12
  • Мнения: 957
И от мен глас за Bourjois.Отиди в Beauty Зоната в мола и там помоли някои от консултантките да ти покаже как се слага ръж и след това си купи някои от на Bourjois по в кафявата гама за да седи естествено

# 13
  • Мнения: 5 647
Тези на Bourjois са хубави,на мен ми харесват и розови и прасковени като цвят,зависи от дрехите,от настроението ми дори....

Взех си такъв руж преди 1 месец и съм много доволна.

# 14
  • Мнения: 794
Още един глас за Буржоа (No 35 - Lune d'or ми е любимият Wink)

Общи условия

Активация на акаунт