Акото не ни е толкова течно - почти на 4 месеца

  • 380
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте,
Тази сутрин забелязах, че акото на бебока не е толкова течно и е в по-малко количество от обикновено (като сгъстена каша). Ние сме на 3м 3с и не сме захранвани с нищо. На кърма сме, но дохранвам с АМ (80:20)
Дали това е ок????? Чудех се дали не е от храната, която ям, но нищо особено не съм яла (освен сьомга в неделя)
Поздрави

# 1
  • Мнения: 2 090
Мисля че няма нищо притеснително в това,и при нас се е случвало понякога е по-гъсто,друд път почти течно,цвета не винаги е бил еднакъв.Може и да е повлияла храната която си консумирала,но щом не е запек(под запек разбирай да не може 1-2 дни да се изака,на нас се е случвало) всичко е наред Peace

# 2
  • Мнения: 1 049
Няма за какво да се притесняваш. След като си ака и не е запечено бебчето не виждам причини за тревога.  Hug

# 3
  • Мнения: 6 441
Няма за какво да се притесняваш. След като си ака и не е запечено бебчето не виждам причини за тревога.  Hug
Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми също беше на периоди, но бях забелязала, че когато дохранвах с АМ акото ставаше по-кашаво.

# 5
  • Мнения: 142
Здравейте,
Мисля, че сега сме и малко запечени. Не е акал както трябва от 2-3 дни. Ще изкачам още два дни, дано природата да си свърши работата.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт