А какво не ви се носи ?

  • 7 413
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Има ли нещо , което направо да ви бърка в очите , когато видите някой облечен в него ? Нещо , което никога дори не бихте си помислили да облечете? Кое е то ? Аз лично не мога да понасям тези дънки, които са с пришит корсет на тях и талията им стига до под гърдите  Sick

# 1
  • Мнения: 27 524
Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 414
И на мен ми се вижда смешно пола върху панталон. Peace

# 3
  • Мнения: 5 647
Не бих носила потури.

# 4
  • Мнения: 4 447
Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy

Е, това не съм го вiждала... пола върху пола, да... ама това, което казваш ти  Shocked Crazy


# 5
  • Мнения: 1 224
Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick

# 6
  • Мнения: 1 224
Аз пък пола върху пола не съм виждала  Shocked

# 7
  • Мнения: 4 447
Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick

Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон. Едно-времешна мода. Има сполучливи попадения. Перди години имах такъв панталон, но полата беше по-скоро като престилка и беше къса. Можеше да се маха. Бяка в един цвят.

# 8
  • Мнения: 1 224
Анче, а Блонди какво е казала ?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 27 524
Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Grinning

# 10
  • Мнения: 2 414
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

# 11
  • Мнения: 4 447
Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Grinning

Ми аз съм прочела пола върху пола  Joy Joy Joy Нали съм недескиФ  ooooh! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 224
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 414
В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!
Не,не е Емо. Shocked
Според мен иска да покаже,че има повече дрехи  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 447
И аз щях да кажа, че се прави на "Емо"....

Общи условия

Активация на акаунт