Цветна цнимка-сигурно за проден път!

  • 655
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте сигурно тази тема се повтаря,но имам въпросче и трябва да се посъветвам  Embarassed
За последно ходих на доктор декември.
И се разбрахме с докторката март да правим цветна снимка,но не ми каза кога да й се обадя.Днес ми е 2-ри ден от М
Ако някой знае кога точно се прави цветната снимка моля да ми каже.Имам предвид дали на 15 ден или няма значение кога???
Мерси предварително!!! Hug

# 1
  • Мнения: 576
на 3-4 чист ден след М ...преди овулация !!!

# 2
  • Мнения: 143
Мерси за отг. значи ще й се обадя от сега Wink

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 403
хм, а мен защо ще ми правят цветна снимка на 16 ден от М  newsm78 ... може ли все пак да се прави бебе, преди предстоящата цветна снимка  ooooh!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цветна снимка - на 3-тия чист ден след М.
vilism, не разбирам въпроса ти newsm78 Цветна снимка се прави преди овулация, как така да правите бебе преди снимката newsm78

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 403
Ами докторката ми насрочи ден на 06 март, мен ми е 16 ден от М тогава...това означава ли че този месец не трябва да правим бебе ... то едно че не са ми ясни тези работи, но сега съвсем се обърках..уфф

# 6
  • Мнения: 3 453
Не сте направили микробиология, доколкото разбирам! Задължително се пуска микробиология, преди ЦС!
И да, ЦС се прави преди овулация! Обади се на лекарката си, поискай микробиологично изследване и час за ЦС, но не и в ден, след овулацията! Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт