Анталия-температури края на април началото на май

  • 6 211
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, всъщност това е което ме интересува какви са температурите около Великден и кога според вас е по-добре (от личен опит) да се отиде в Анталия края на април или началото на октомври?

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Става за плаж, но вечерите са доста студени  Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Според мен в края на април и началото на октоври температурите са почти едни и същи!Както Мона лиза е писал вечерите са по-студени!Но през деня и окло 30 градуса.Миналото лято разбрах ,че дори в средата на април през деня температурата е достигала и до 35 градуса.Проблемът според мен е ,че в в края на април водата в морето все още е хладка!

# 3
  • Мнения: 676
А октомври водата топла ли е? Извинявам се за малоумните въпроси?

# 4
  • Мнения: 3 423
Съветвам те да преровиш сайтове за времето
Ето този е добър,има инфо за всеки ден през миналите години каква е била максималната и минимална температура .
Погледнах ти за 28 април 2007 година и ми излиза 23 градуса максимална в Анталия ,16 средна и 10градуса вечер-студ според мен,а 4ти октомври ми излиза 19 градуса минимална,28 максимална,по топло е определено.Прегледай го сама
http://bulgarian.wunderground.com/
Според мен обаче рискуваш с тези дати,аз не бих newsm78

# 5
  • Мнения: 676
Благодаря ти, Мila mama, много полезен сайт и аз си мислех, че не е добър периода.

# 6
  • Мнения: 1 243
Октомври водата е страхотна.Аз миналата годи се изкъпах за последно (в морето де   Party)на 3 октомври и си беше много приятно.Според мен ее по-добър вариоант-май-юни или септември-октомври!

# 7
  • Мнения: 11 747
Цвете, ти как се каниш да ходиш тази година - гледам както обикновено всички чартъри са от София... От Варна може да има чак септември, за тогава ли го оставяш?

Общи условия

Активация на акаунт