Д-р Даскалов

  • 1 448
  • 7
  •   1
Отговори
Това съобщение прочетох снощи в един форум  Shocked и направо ми дойде като гръм от ясно небе  newsm78 Някой знае ли нещо повече по този въпрос???
 
Цитат
джаров
Нов потребител

Публикации: 1


      Клиника Торакс Пловдив
« Отговор #17 -: Днес в 05:22:01 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Д-р Георги Джаров,медицински управител на клиника "Торакс" Пловдив едностранно прекратява договора на д-р Васил Даскалов.

# 1
  • Мнения: 763
Д-р Даскалов от лятото не работи в Торакс  newsm78 Кога е пуснато това съобщение, може би е старо. Сега практикува в Медикус алфа, но мислех, че това вече е известно на всички. Или пък аз не разбирам правилно съобщението  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 324
Стара новина Wink
Не знам причините, по които д-р Даскалов напусна Торакс, ама и не са важни де.
Д-р Даскалов сега работи в клиника Медикус Алфа, но води раждания и в Торакс и в Селена.

Теб какво по-точно те интересува?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да,д-р Даскалов от лятото не работи в Торакс.И аз като Доди мислех,че всички знаят.

# 4
  • Мнения: 9 063
Ох, майко мила, обърна ми се стомахът като прочетох заглавието и видях тъжната емотиконка...помислих, че нещо му се е случило ooooh!

Аз имах информация от кухнята относно напускането на Даскалов, но няма никакво значение - важното е, че си работи, а и дочух че апаратурата му в Медикус Алфа е доста по-добра Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ох, майко мила, обърна ми се стомахът като прочетох заглавието и видях тъжната емотиконка...помислих, че нещо му се е случило ooooh!

Аз имах информация от кухнята относно напускането на Даскалов, но няма никакво значение - важното е, че си работи, а и дочух че апаратурата му в Медикус Алфа е доста по-добра Simple Smile

Наистина е по-добра!

# 6
  • Мнения: 1 053
аз сам негова пациентка,в МЕДИКУС АЛФА работи,првих лапаро при него даже днес ме изписаха,невероятен специалист.просто нямам думи,даи боже и други да има като него .късмет на всички.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Ако мога да внеса някаква яснота за това съобщение с това, което разбрах - една съвсем наскоро родила мама сподели, че се касае за това, че д-р Даскалов вече и не води раждания в Торакс. По тази причина тя смени плановете си в последния момент и роди в Селена.

Общи условия

Активация на акаунт