Атина или о. Тасос?

  • 1 015
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте, момичета. Бяхме решили с половинката ми за майските празници да отскочим до остров Тасос, но сега нещо се замисляме за Атина. Вие посещавалили сте ги и кое според вас си заслужава повече да се види ?   bouquet

# 1
  • Мнения: 371
И двете места си заслужава да се видят, т.к. имат своите забележителности. Атина все пак е столицата на Гърция, и ако трябваше да избирам, точно поради тази причина аз бих предпочела нея.

# 2
  • Мнения: 2 839
Само вие може да си прецените. Зависи от това, дали сте настроени за активна, или за пасивна почивка.
Атина - ако искате да обикаляте по забележителности.
Тасос - ако сте настроени за релакс и плаж, в случай, че времето позволява. Края на май е почти сигурно, че там ще става за плаж.

# 3
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Бих препоръчала о.Тасос - за почивка и релакс

Ако иска човек спокойно пътуване до Атина, трябва да е със самолет. Акропола, археологическия музей, стария квартал под Акропола с туристическите магазини , кафета и кръчми. По-добре е да се комбинира с пътуване до егейските острови, о-в Идра, Пелопонес, но не и самоцелно само Атина. Скъпо е и много пренаселено.

# 4
  • Мнения: 1 224
Окончателно вече решихме да отидем на Тасос Simple Smile Благодаря ви, момичета за споделеното Simple Smile  Hug

# 5
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Приятно изкарване и хапнете  риба и морски животни, особено любими са ми миди тиганаки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт