Д-р. Заимов Пловдив

  • 2 316
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Някои ходил ли е при доктор Заимов?Тьйкато не сьм от Пловдив докторката при която ходя след като доста време ме мотае само да пия хапчета без иследвания ми препорача др.Заимов за стерилитет,има ли някои които е ходил при него?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз за първи път го чувам този доктор.От колко време правите опити?

# 2
  • Мнения: 1 950
И аз не съм го чувала, а твърдя, че уж познавам пловдивските лекари?
Разкажи повече за себе си, имате ли установен проблем, какви изследвания сте правили и т.н.?

# 3
  • Мнения: 4 324
Здравей,
И аз не съм чувала този доктор.
Какви хапчета си пила?

# 4
  • Мнения: 93
Опити от близо 3год. правим,до сега сьм пила дуфастон,клостелбегит и то двапати по 2мес. преди няколко месеца имах и киста на яйчника и пиех диани 35 и вече 4-5 месеца нямам.Преди 7год. имам един аборт от мьжа си и все се надявах че щтом е станало един пьт пак щте стане,но вече мисля по сериозно да се заема с проблема и затова искам да си направим иследвания в к-ка по стерилитет поне да се знае проблема и се надявам да има д-р които да ми помогне.

# 5
  • Мнения: 4 324
Преди приемането на Клостилбегит е добре да има направена спермограма, проверка за проходимостта на тръбите и хормонални изследвания.
3 години са много време и подходът на гинеколожката ти, не мисля че е правилен.

# 6
  • Мнения: 93
Да Тани и аз така мисля,от както чета тези форуми доста неща понаучих,просто до сега са ме мотали всички лекари и не само пари но и доста време изгубих.Затова исках мнение за док. и да почвам, вие кои бихте ми препорачали аз като гледам всички са за др.Даскалов и можеби кьм него да се обарна?

# 7
  • Мнения: 120
Аз съм ходила при д-р Заимов преди 4 години. Млад   човек е и е внимателен, но на мен не ми помогна. Правила съм при него 5 инсеминации, а когато отидох при д-р Стаменов /за консултация на моя си глава/ в София се оказа, че единият ми яйчник е блокиран от ендометриозна киста, а пролактинът отново е скочил. Така че парите и времето при д-р Заимов за мен бяха чиста загуба. Иначе той работи в Окръжна болница , в отделението за стерилитет и инфертилитет.
Май д-р Даскалов е по-разумно решение.

# 8
  • Мнения: 93
Мерси за мнението legeo,ще помисля.А ти оспяли да оправиш нещата?
Желая ти успех..

# 9
  • Мнения: 93
Честита Баба Марта и успех на всички чакащи  stork-boy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз също ходих при него извесно време в началото на моята бременност. Освен че е внимателен друго нищо не мога да кажа. По-късно разбрах че се занимава основно с лекуване на стерилитет.
Желая ти успех!  bouquet

# 11
  • Мнения: 120
anjela801, нещата се оправиха преди 2 месеца с ин-витро и сега живея с едни много различни вълнения. Понеже процедурата я правихме в София, а не е препоръчително често да пътувам, бременността ще ми я следо д-р Даскалов. /Аз съм от Асеновград./
Успех ти желая и дано скоро да се похвалиш с две чертички.

# 12
  • Мнения: 93
anjela801, нещата се оправиха преди 2 месеца с ин-витро и сега живея с едни много различни вълнения. Понеже процедурата я правихме в София, а не е препоръчително често да пътувам, бременността ще ми я следо д-р Даскалов. /Аз съм от Асеновград./
Успех ти желая и дано скоро да се похвалиш с две чертички.
Мерси legeo,и лека  preggoти желая.
Аз също ходих при него извесно време в началото на моята бременност. Освен че е внимателен друго нищо не мога да кажа. По-късно разбрах че се занимава основно с лекуване на стерилитет.
Желая ти успех!  bouquet
linkata и на теб лека  preggoИ на мен така ми казаха че се занимава с стерилитет,но все пак исках да вида дали има положителни мнения.

Общи условия

Активация на акаунт