За една болна жена и нейните деца - майката на Пламена!

  • 2 676
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Преди броени минути изпратих това писмо до Антон Хекимян, репорер в бТВ. Моля Ви, ако сред вас има такива, които споделят чувствата ми, нека да пишат в тази тема, а аз ще я прератя в бТВ! Или ако темата се обсъжда в друг подфорум, пуснете ми линк!

Да поясня, че става въпрос за бебето Пламена, което е на 35 дена и наскоро беше нахапано от плъх..

Благодаря ви!


   Здравейте!

   Пиша Ви във връзка с Вашия репортаж за сутрешния блок на бТВ за бебето Пламена!

    Едва ли с няколко думи бих могла да изкажа чувствата си относно случилото се - те преливат от ужасяване до съчувствие. Пишейки тези редове, сърцето ми бушува, а сълзите ми текат! Като майка бих желала да изразя позицията си и да обърна внимание малко по-встрани от този проблем, както и да Ви помоля за журналистическо разследване. Единствено във Вашия репортаж се спомена за "майката" на бедното създание - доста се рових в интернет, това дете е ничие!

    Искам да разбера как е възможно болен човек - според репортажа от "олигофрения и дименция" - да извършва съзнателно и доброволно полов акт, да забременява и да износва няколко поредни бременности?! Кой е мъжът/мъжете, които се възползват от тялото на тази жена и я обричат на майчинство, което тя не може да окаже? Как е възможно хората, които обгрижват тази жена да не полагат адекватни усилия за нейното здравословно състояние? Кой лекар е следил тези бременности и е израждал бебетата? Дали освен четирите родени деца, жената не е имала и други бременности? Грижи ли се някой всичко това да остава анонимно? Ако злополучният плъх не беше нападнал пеленачето, щяхме ли да разберем за съществуването на тези хора? Едва ли! Каква е възрастта на жената и още колко нейни деца ще попаднат в социален дом? А колко от тях ще са здрави и какви са шансовете на следващите поколения?!

    Призовавам Ви да не оставяте нещата така! Нека този случай да не бъде оставен висящ в пространството, защото вероятно не е единствен! Нека има справедливост, защото от всичко това страдат невинни деца, а според мен страда и горката жена!

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 15:32 от pearly

# 1
  • Мнения: 1 091

   
    Искам да разбера как е възможно болен човек - според репортажа от "олигофрения и дименция" - да извършва съзнателно и доброволно полов акт, да забременява и да износва няколко поредни бременности?! Кой е мъжът/мъжете, които се възползват от тялото на тази жена и я обричат на майчинство, което тя не може да окаже? Как е възможно хората, които обгрижват тази жена да не полагат адекватни усилия за нейното здравословно състояние? Кой лекар е следил тези бременности и е израждал бебетата? Дали освен четирите родени деца, жената не е имала и други бременности? Грижи ли се някой всичко това да остава анонимно? Ако злополучният плъх не беше нападнал пеленачето, щяхме ли да разберем за съществуването на тези хора? Едва ли! Каква е възрастта на жената и още колко нейни деца ще попаднат в социален дом? А колко от тях ще са здрави и какви са шансовете на следващите поколения?!

    Призовавам Ви да не оставяте нещата така! Нека този случай да не бъде оставен висящ в пространството, защото вероятно не е единствен! Нека има справедливост, защото от всичко това страдат невинни деца, а според мен страда и горката жена!
[/quote]Това е БЕЗОТГОВОРНО И НЕЧОВЕШКО.съгласна съм,че това ТРЯБВА ДА СПРЕ.ПОДКРЕПЯМ ТЕ Pearly.

# 2
  • Мнения: 2 388
подкрепям с две ръце. нека се помогне на бедната жена и децата и! В какво са виновни те!!!

# 3
  • Мнения: 3 634
Подкрепям!

# 4
  • Мнения: 1 197
И аз подкрепям,много мъчно ми стана

# 5
  • Мнения: 1 193
И аз подкрепям  Peace
Толкова е гадно и нечовешко  Close Колко ли, такива майчета има - безпомощни  Sad А малките бебчовци, на какво са обречени  ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 401
Благодаря ви, момичета!
Искрено се надявам, че ще можем да помогнем по някакъв начин на тази нещастна жена!

Ето репортажа за тези, които не са запознати:
http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=109450

# 7
  • София
  • Мнения: 277
абсурда и нехайството са пълни... иначе... и в нашата градинка една мама си беше "приютила" плъх... това е защото общината взе "незабавни" мерки за изтребването им след нашата подписка... така че май никой не е застрахован от подобни случаи...

# 8
  • София
  • Мнения: 6 259
pearly,  Peace .

# 9
  • София
  • Мнения: 672
И аз подкрепям!!!  Peace
Това което си написала са точно и мислите, които минаха през моята глава...
Само, че не съм сигурна, че можем да направим нещо...

# 10
  • Мнения: 5 401
... и в нашата градинка една мама си беше "приютила" плъх...

Междудругото това се случи в градинката на НДК докато децата ни си играеха...  ooooh!

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Подкрепям и аз  Peace

# 12
  • Мнения: 1 517
Подкрепям!  Peace

Би било чудесно ако може да се направи наистина нещо, не само на думи. България все още е страна с отрицателен прираст и (но и не само затова) е крайно нелепо държавата да нехае за условията, в които се отлеждат децата й. Редно е да се направи нещо за майката на тези деца, ако действително е болна и не може да се грижи за децата си, да се намери начин да й се помогне повече да не създава бедни безпомощни създания, които ако оцелеят физически, най-вероятно ще попаднат в социален дом, а знаем че у нас тази съдба никак не е за завиждане.

# 13
  • Мнения: 9 973
също ПОДКРЕПЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 2 614
Дано наистина ууспеем да направим нещо, защото на този държавица, явно не и пука какво се случва.
Жалко за дечицата, които ще отидат в домове....

Общи условия

Активация на акаунт