Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 3

  • 44 681
  • 540
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 789
Първа тема
Втора тема

Хайде момичета на новата тема за красивата коса.   Nature Sunny

# 1
  • Мнения: 1 196
Тук съм. Предимно ви чета, и рядко питам  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 19:41 от TINA

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пу запис  Mr. Green
страхотни прически имат мацките от първият пост...много стилизиращи продукти са използвали...какви ли са те  Thinking Whistling
какво става сега...ще правим ли масови поръчки на Иля или не  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, вярно страхотни, особено първата, с тая коа, като змии  Mr. Green Много готино!
От Сайта на Лореал Проф са, нали Иля?

# 4
  • Мнения: 483
Ползвали ли сте тези лакове на Лореал Проф. http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=68

# 5
  • София
  • Мнения: 7 789
Да, вярно страхотни, особено първата, с тая коа, като змии  Mr. Green Много готино!
От Сайта на Лореал Проф са, нали Иля?

Да, от сайта на Лореал Проф. са, много ми харесват и на мен.  Crazy

# 6
  • Мнения: 165
запис
върнах се от ски Wink и продължавам с цимента-и съм сууууупер доволна Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 164
Не съм изпуснала нито един пост от старата тема и за това няма как новата да е без мен  Peace

# 8
  • Мнения: 97
И аз, и аз Simple Smile

Иля, ходи ли до Щъркелите?  Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, помагайте, моля!

Привършвам продуктите от серията DERMO - CALM Bain Vital на Kerastase и се чудя какво да почна сега. Не искам да сменям марката - много съм доволна.
Дайте мнение за продуктите, които според вас ще са подходящи в този момент за косата ми. Предварително благодаря!    bouquet

Косата ми е къдрава и дълга - почти до кръста. Съответно е суха по краищата, в корените се омазнява само, ако не я измия навреме. Боядисвам я 1 път годишно с безамонячна боя в естествения и цвят - пускам я натурална  Wink Посещавам фризьор за изправяне - само по повод, и за подстригване на връхчетата.
В момента ползвам NUTRITIVE Oleo-Curl - без измиване, NUTRITIVE Aqua-Oleum и рядко - когато я изправям - NUTRITIVE Oleo-Relax.

Ще се радвам, ако ми препоръчате продукти.

  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 817
И аз съм за Керастаза  Peace

# 11
  • Мнения: 1 994
Добро утро на всички и честита темичка HugБързам да се запиша и аз smile3508 Иляяя  newsm51

# 12
  • Мнения: X
Здравейте,
не съм писала преди при вас, но се радвам че има какво да споделя в темата. Дано съм полезна на някой.
Преди време си смених фризьора, в новия салон работят предимно с продукти на Керастаз. След компютърна диагностика на косата ми (била задължителна преди всяка смяна на продуктите за коса), ми препоръчаха тези 2 продукта - Bain Divalent  и  Aqua-Oléum . Ефекта дойде още след първите 2 седмици, след месец косата ми беше жизнена и силна, без косопад, без излишно омазняване. Проблема мазни корени - сухи краища беше отстранен.
Сега си взех тези неща - Bain Volumactive и Soin Fouetté Galbant, ползвам ги отскоро, като ги редувам с предишните две. Надявам се пак на добър ефект.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сбъдваща мечти, направо си мечтая за ефекта, който описваш и също така да си намеря МОИТЕ продукти за коса...и да постигна оптимален резултат...много се радвам, че при теб се е получило   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 7 789
Момичета, има само още няколко дена до Арената, избрахте ли си продукти на CHI  ?

Каталог на CHI

Общи условия

Активация на акаунт