Къде в София има хубави детски площадки?

  • 6 482
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
И аз като Dalia-Frina имам проблем къде да разхождам и да водя да играе детето ми? Имам кола и мога да ходя и по-далеч от квартала ни. Но къде другаде мога да отида освен в Южния парк? Моля, дайте ми идеи!

# 1
  • Мнения: 256
Записвам се да ти следя темичката. Аз съм в Младост 1 и също всеки ден се чудя на къде да тръгна, за да се разходя спокойно.

# 2
  • Мнения: 864
В Борисовата градина  Peace

# 3
  • Мнения: 5 401
В Борисовата градина  Peace

Да, т.нар. площадка на Слона!  Peace В градинката на Народния театър, пред гранд хотела също не е лоша площадката; в Заимовата градинка...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 587
Едни от любимите ми места за разходка са паркът Заимов и Борисовата градина.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 309
Ако имаш повече време - Витоша  Peace, Банкя и паркът зад Сити Център, не знам как се нарича.

# 6
  • Мнения: 187
Борисовата градина или Зоопарка.

# 7
  • Мнения: 9 814
Определено в Борисовата градина е доста по-добре отколкото по кварталите. Зоопарка също става, макар че събота и неделя е пренаселено.

Записвам се да ти следя темичката. Аз съм в Младост 1 и също всеки ден се чудя на къде да тръгна, за да се разходя спокойно.

И аз съм от там- няма да намериш хубави площадки.

# 8
  • Мнения: 7 474
Северният пърк в Надежда, ако си наблизо. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 279
Аз обожавам БОРИСОВАТА ГРАДИНА Hug, има много забавления за децата и не е като в Южния парк едно ходене е 50лв. разходи Joy иначе скука.

# 10
  • Мнения: 156
Парк Заимов / сега парк Оборище /, парк Гео Милев.

# 11
  • Мнения: 1 089
Вчера видях, че на края на улица "Ал. Чехов", малко преди да започне Борисовата градина от към кв. Изток, има направена страхотна детска площадка от община "Изгрев".

# 12
  • Мнения: 1 479
Определено в Борисовата градина е доста по-добре отколкото по кварталите. Зоопарка също става, макар че събота и неделя е пренаселено.

Записвам се да ти следя темичката. Аз съм в Младост 1 и също всеки ден се чудя на къде да тръгна, за да се разходя спокойно.

И аз съм от там- няма да намериш хубави площадки.
Има,на бензиностанция "Темпо",но лошото е,че е до булеварда.

# 13
  • Мнения: 71
Аз мн харесвам Мак Дак като детски кът, външен е голямо е мястото и има мн забавления на куп. Овча купел-за тези които не го знаят. Но трябва още да се стопли.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 184
Аз мн харесвам Мак Дак като детски кът, външен е голямо е мястото и има мн забавления на куп. Овча купел-за тези които не го знаят. Но трябва още да се стопли.

по-точно къде е? опиши го накратко!

Общи условия

Активация на акаунт