бирена диета

  • 2 912
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Намериха ми камъчета в  бъбрека хмм.  Дофтора ми изписа 5 вида лекарства  Shocked и някаква безумна диета.   Препоръча и ще нещо - по 1 биричка дневно и  вода колкото мога.  Нямам намерение нито да се тровя с боклуци, нито да гладувам. С удоволствие обаче ще се вслушам в последния му съвет, та исках да попитам дали някой го е правил и с какво всъщност е полезна биричката в случая освен с това, че е течност.  Simple Smile   

# 1
  • Мнения: 3 036
Бирата и липата наистина помагат да се изхвърли камъчето и наистина много течности.
Не мога да си спомня колко литри изпих чай де ,но и бира,но подейства и с много малко болки изхвърлих камъчето.

# 2
  • Мнения: 51
Не прекалявай обаче с бирата, т.е. колкото ти е казал доктора. По-големите количества могат да влошат състоянието в бъдеще. Бирата съдържа доста белтък, който допълнително натоварва бъбреците. Казват, че помагало за по-лесно изхвърляне на камъните и отвара от ленено семе, то нали е с много мазнини и те образуват филм по вътрешните стени на пикочните пътища, което облекчава болката. Но не съм го пробвала, гадно си изглеждаше.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
По време на първата ми бременност ми откриха песъчинки в бъбреците. За ужас на всички околни, доктора ми препоръча по една бира на ден и мин. вода поне 1,5л. като каза, че е по-добре бира, отколкото всякакви лекарства, които така или иначе не беше добре да пия тогава. След месец, два пак бях на преглед - нямаше и помен от песъчинките!
Така че, действай смело с бирата!  Wink

# 4
  • Мнения: 2 401
Ихааа как ме радвате само,  така съм залюбила синия Туборг напоследък  smile3521 beer2

# 5
и на мен ми харесва  Laughing това е единствената бира, която харесвам, но наистина не прекалявай! Както казаха по-нагоре в бирата се съдържат повечко белтъци, което доста натоварва бъбреците! Аз имах песъчинки и и много боли като ги изхвърляш, за мен спасението беше 2л вода на ден - пишкаш постоянно ама поне не те боли много! Пии много течности и чайчета и ще го изхвърлиш! но колкото повече течности пиеш, толкова по-бързо камъчето ще се свлече надолу и няма да те боли! Е сега да не се удавиш от толкова много вода Simple Smile Успех!

Общи условия

Активация на акаунт