Телефон и връзка с д-р Мангъров

  • 1 942
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Моля, някой ако има телефон на д-р Мангъров - педиатър и специалист по инфекциозни болести от София да ми го каже. Ходили сме при този лекар и дори  лежали в Инфекциозна болница заради салмонела преди 3 години.Имах му и личния телефон, но ми открадноха GSM и сега нямам връзка с него.Спешно ми трябва да прегледа малкия, който от 3 дни е с висока температура и т.н. С отлични впечатления сме от този лекар, викали сме го в къщи и винаги се е отзовавал.Много добър професионалист.

# 1
  • Мнения: 511
Пратих ти го на ЛС. Hug

# 2
  • Мнения: 187
Много благодаря.Лекарят наистина ни прегледа, успокои, разясни как протича грипа и евентуалните му усложнения, че грипа не минава за 2 дни и трябва търпение.След повече от 48 часа температура 39-40 , сега детето е добре ,няма дори хрема и най -важното не пие антибиотик или каквото и друго да е лекарство. Усложения от типа на брнхопневмонни и др.можели да се появят след 5-6 ден и също за толкова време нормално да отшуми вируса.Така, че преди това да се дава антибиотик е просто безсмислено, защото няма какво той да лекува.Ние му бяхме дали на сина ми първа доза от Аугментин и д-р Мангъров го прегледа 3-4 часа след това и отмени всякакъв антибиотик.На сутринта детето беше без температура и тази вечер може да се каже , че е здрав.Така че освен всичко друго трябва търпение и спокойствие при лечението на грипа.

Общи условия

Активация на акаунт