кашлям, какво лекарство мога да пия ?

  • 2 478
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 592
Вече четвърти ден съм болна, но най-упорита се оказа кашлицата. Пия Проспан по съвет на педиатърката, но почти не ми действа. Моля някой да ми каже за друго средство, което да не е вредно за бебока.
Ох дано не го заразя и него Praynig

# 1
# 2
  • Мнения: 8 459
Стодал хомеопатичен сироп и Хустагил на основата на мащерка.И двата съм ги пила и през бременността и няма проблеми да се пият при кърмене.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Доста от сиропите стават - на д-р Тайс от теснолист живовляк,хомеопатичния Стодал...
Има едни таблетки за суха кашлица - Либексин,също могат да се пият по преценка на лекаря,но не са за влажна отхрачваща кашлица!
Не се притеснявай,на бебе най-вероятно нищо няма да му стане - нали му предаваш антителата,които организмът ти изработва в момента,за да се бори с инфекцията - те обикновено са достатъчно бебе да не се разболее Simple Smile

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Бронхиалис на Heel е хомеопатични хапчета, смесени от много билки. Помагат за кашлица.

# 5
  • Мнения: 2 051
Зависи от кашлицата. Чай от липа действа отхрачващо, мащерката - успокоява спазмите.

# 6
  • София
  • Мнения: 592
Много ви благодаря за бързите отговори  Grinning
Поздрави и целувки на бебоците  hug

# 7
  • Мнения: 5 228
Стодал - хомеопатичен сироп против кашлица.

# 8
  • Мнения: 1 586
чай от подбел и борови връхчета, сок от лук с мед, отвара от сушени смокини (може и директно лук и сушени смокинки да похапваш повечко), сок от лимон с мед...

Общи условия

Активация на акаунт