Подуване

  • 648
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
От известно време на сам , започнаха да ми се надуват крака.Първо помислих, че може да съм качила някой килограм, но не съм. От 3 години имам целулит, пък тренирам почти всеки ден. Каква може да е причината? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 488
Здрасти и аз се питам същото. Но съм забележила, че се подувам, когато прекаля с картофи и тестени храни. Но при мене прекаляването е много голямо, повярвай ми. Аз ходих и на ендокринолог. Докторката ми каза, че няма нищшо обезпокоително. Да ти кажа честно аз не й повярвах и мисля да хода пак, но в момента съм доста заета и няма как да стане.
На мен ми се подуват горната част на краката, сиреч бедрата. И започва едно търкане, няма да ти казвам.  Mr. Green Дано някой с такъв проблем се включи да ни разкаже нещико.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 817
В коя част ти се подуват краката? Бременна ли си? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 376
Може би прекаляваш със солта...

# 4
  • Мнения: 13
Предимно в областта коленете и над тях.. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 817
А проблеми с коленете имаш ли? newsm78
Аз получих проблеми с колената и когато не сядам цял ден или пък само седя те ми отичат и над тях също.
Но може и да е задържане на вода, което може да е от прекаляване със сол, но може и да е признак за проблем с бъбреците...
Според мен отиди на ортопед. Прегледът е рентгенова снимка и опопване на колената-нищо страшно и нищо болезнено! Peace Пък ако с тях всичко е наред, тогава при док вътрешни болести. Но те съветвам да проследиш проблема, за да не се задълбочи! Wink

Общи условия

Активация на акаунт