спешно?

  • 1 096
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Преписаха ми оргаментрил пия ги втори ден,но прокарвях,а също така ми преписаха и противозачатъчни и вапроса ми е дали да ги смеся двете лекарства.казаха ми да пия оргаментрила три дни,но ми прокарвя по рано и да започнали да пия противозачатъчните или не?
до сега не съм пила никога противоз.хапчета.
не кървя силно и незнам какво да направя.
някой да ме посъветва?????????
Ако трябва да ги пия да знам преди да е станало 00.00ч

# 1
  • Мнения: 226
дайте някакъв отговор да знам какво да правя???

# 2
  • Мнения: 226


изпих го,надявам се да не съм сбъркала.
в момента не ми тече,но преди няколко часа
когато отидох до тоалетната имах кръв при пишкането
така че мисля че може да се каже че ми е дошло цикъла.
до утре предполагам че ще ми тече нормално,но мисля да си пия и утре да
пия оргаментрила(последен ден)
някой да ме посъветва. Praynig

# 3
  • Мнения: 4 585
Консултирай се с лекаря, който ти ги е изписал, девойко. Нали не очакваш, че той кеси в Клюкарника от 23.20 до 24.00. Порядъчните хора по това време спят, да са бодри за работа на следващия ден.
Тук там, вместо а, слагай ъ.

# 4
  • Мнения: 226
запитах се до вас,защото не мога да се свържа с лекарката.
В сряда отидох в торакс и ми ги преписаха поради това че не ми идваше,не съм бременна както си мислех.
но жената ми каза да се обадя в вторник ,защото тогава е на работа,а нямам нейн тел.
но така стана че протекох по рано,сега не ми тече и незнам дали правелно съм започнала да пия ясмин????
Исках някой да ме посъветва спешно и затова пуснах теми навсякъде....не виждам какъв ви е проблема?? #Cussing out

# 5
Проблемът е, че и ние тук не сме гинеколози. В най-добрия случай звъниш ва лчната лекарка - по-грамотна е медицински от нас.
Разбирам те напълно, и за съм била в чудене за хапчета по схема, но опитай днес да се чуеш с гинеколог, дори ида не откриеш този, при когото ходиш.

# 6
  • Мнения: 226
личната ми едвали ще дигне в 00.00ч
 Tired
а моят личен генеколог не си вдига тел.
и при него мога да си запиша час чак след 1 месец
а аз при друг нямам доверие.
отидох в торакс защото нямах къде да отида.
жената приема без часове.
надявам се всичко да е наред пък ще видим какво ще стане
 Thinking

# 7
  • Мнения: 3 453
Мдаам, Оргаметрил-а причинява такива гадости! Ще ти зацапва няколко дни, а после ще ти дойде. Противозачатъчните се почват от първия ден на цикъла, което ще рече първия ден чисто менструално кървене, не кафяво зацапване!
Заради фоликулярна киста ли са ти изписали Оргаметрил и Ясмин? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт