Отговори
  • Мнения: 247
От прочетеното в този форум, в списанията за бебета и многото реклами, ходих до огледам няколко колички: Stokke, Bugaboo, First Wheels, Mutsy, Bugster, и още две-три марки, кито вече забравих, но ми се струва, че тзи колички не са удобни много-много за бебетата и за майките. При всичките наример, дори и при напълно легнало положение, краката на децата са свити в коленете. Първото ми дете много обичаше да спи в количката, че дори и да се върти от едната на другата страна. В тези футуристични модели, които определено на визия са страхотни, не мога ди си представя че ще бъдат удобни за детето. Да не говорим, че повечето нямат багажник, а някакъв вид портомоне, което не знам какво по-напред ще събере. Е, аз наистина ходя с мнго багаж Embarassed
Дали греша? Направо се обърках. Не знам какво да избера! Хем искам високо качество /което обикновено съвпада с висока цена/ хем пък ми е струва абсурдно да платя само за една красива вещ,която няма да е удобна на детето ми.
Някакъв компромисен вариант има ли?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,лично си мисля,че доста бъркаш в заключението си PeaceТук има една камара мами притежателки на скъпи колички и не съм чула някоя да се оплаква.Няма да забравя още като родих ми идва една приятелка от София на гости с нейното бебе и като влизаме в мол-а си разменяме количките тя с Чико трио,аз с Чиполино Вип Бевърли точно една минута я бута и каза,че не може повече то Чиполиното сравнено с Чикото си е жив танк Mr. GreenТака,че според мен която и да избереш от посочените от теб модели няма да сбъркаш Peace
Дерзай!

# 2
  • Мнения: 4 362
Сиска както винаги ти го е написала! Hug
Цената не е критерий за неудобство на детето и майката.
Има колички,които са скъпи и много удобни.
Но тук си попадала на тези мнение и си си изградила грешни изводи.Втв форума винаги /айде почти винаги/ са се обсъждали скъпите колички като не функционални от хора,които само са ги виждали на живо  Peace Миналата година въпреки,че съм сменяла доста колички и аз сгреших при виждането си на Стоке,в началото не ми се стори функционална,ама въобще,сега мнението ми е друго,за другото дете живот и здраве,ще си купя такъв модел  Peace

# 3
  • Мнения: 3 926
Ами погледни Inglesina, Peg-Perego, Jane... ТЕ ще ти се сторят по-функционални Grinning Скъпи са, добри са и са по-стандартни. Въпреки, че аз лично не бих отказала нито една от марките, които си изброила. Wink
Успех!!! Сигурна съм, че ще намериш това, което търсиш и те удовлетворява, въпреки че много пъти сме стигали до извода, че идеална количка няма. Особено за БГ-терените Wink Laughing

# 4
  • Мнения: 2 323
Естествено, че няма идеална количка. На всеки изискванията за различни. Терените по които се кара също. В една София може да се наложи да имаш доста офроуд количка. Аз също, ако мога да си позволя бих имала много колички, както имам обувки - спортна, за разходка, за пазар, за в планината...Ама това е излишно разточителство, предвид ценита на хубавите неща и времето, за което се ползва.
Важно е да знаеш какво търсиш, къде и как ще я ползваш. Тогава е лесно - избор има Peace

Общи условия

Активация на акаунт