Зъбите

  • 960
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 523
Здравейте мами ! Започвам нова тема , защото съм доста притеснена. Може ида има такава тема , но карай . Та на голямата ми дъщеря на 6 месеца и изби 1-ят зъб и от тогава до 1г иполовина ги нареди всичките .Но сега на малката и зникнаха още като беше на 11 месеца 2 зъба и от тогава нищо . Нито са и подути венците , нито нищо . При вас как е? Вече започвам да се притеснявам , затова ви моля да споделите . newsm78

# 1
  • Мнения: 2 908
Ами нашите 2 първи зъба избиха на 10 месеца и до годинка и 1 месец нямаше други.Следващите 2 избиха на 1г и 1месец и от тогава никнат като гъбки-сега има 8.

# 2
  • Мнения: 523
Да , ама Стефани е вече на 1г и 5 месеца и нищо .Затова се притеснявам .

# 3
  • Мнения: 4 451
Няма нищо страшно. След като са се появили първи зъбчета, ще излязат и останалите. Понякога наистина интервала при никненето на зъбки е голям. При всяко дете е индивидуален.

# 4
  • Мнения: 5 362
Ще изникнат и другите,не се притеснявай Hug
Започнали са по-късно все пак,така че и по-късничко ще ги подреди Wink
Моята започна рано със зъборастежа,и паузата между първите два и останалите беше дълга.Но си изникнаха все пак Peace

# 5
  • Мнения: 1 243
На дъщеря ми първите и зъби избиха на 9 месеца бяха общо 4 след 4 месеца пауза избиха още 5 и сега има 9 зъба 4 горе и 5 долу.Ще избият не се притесняваи няма дете останало без зъби Peace Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 371
На сина ми първия зъб изби на година и почти един месец. Сега си има три, едва ли не накуп, излезнали. Дълго ги чаках, но дойдоха. Следващите не се знае кога ще са, но не се притеснявам. Щом един е излязъл, ще излезнат и други. И при Алекс излизат безболезнено, без да е поддут венеца и няма други признаци. Просто така изведнъж.

 Hug

# 7
  • Мнения: 523
Благодаря ви за отговорите . Май така като чета наистина се притеснявам напразно. Hug

# 8
  • Мнения: 625
Няма нищо притеснително,зъбките ще излязат-няма къде да ходят Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Няма нищо страшно. След като са се появили първи зъбчета, ще излязат и останалите. Понякога наистина интервала при никненето на зъбки е голям. При всяко дете е индивидуален.

Peace

# 10
  • Мнения: 753
Здравейте мами ! Започвам нова тема , защото съм доста притеснена. Може ида има такава тема , но карай . Та на голямата ми дъщеря на 6 месеца и изби 1-ят зъб и от тогава до 1г иполовина ги нареди всичките .Но сега на малката и зникнаха още като беше на 11 месеца 2 зъба и от тогава нищо . Нито са и подути венците , нито нищо . При вас как е? Вече започвам да се притеснявам , затова ви моля да споделите . newsm78

всичко е толкова индивидуално, зависещо от гените: първото зъбче на моето дете се показа преди навършване на 4 месеца; моят първи е бил на 11 1/2 месеца; таткото ни е с зъбче на 3 месеца.....; за племенницата ми първото зъбче беше на 11 месеца...
няма защо да се притесняваш.

# 11
  • Мнения: 222
НА НАС 1ВО ЗЪБчЕ НИ ИЗЛЕЗЕ НА 1 ГОДИНА , И СЕГА НА 1,9ГОД ИМАМЕ 12 ЗАБА САМО, ТАКА чЕ НЕ СЕ шАшКАЙ, чОВЕК БЕЗ ЗЪБИ НЯМА, ВСЕ щЕ ИЗЛЯЗАТ НЯКОГА Mr. Green

# 12
  • Мнения: 508
Марти има 6 зъба, все са си 6 вече 5 месеца

# 13
  • Мнения: 229
На моят син първото зъбче изби на 11 месеца, второто на годинка и все още няма други Simple Smile

# 14
  • Мнения: 674
На моето изби зъбче на 10 месеца, сега е на 1 година и 1 месец, а още няма друго. Питах педи - каза, че ще поникнат! Laughing
Не се притеснявам все още, ама определено ми е чудно!

Общи условия

Активация на акаунт