Имам мазолче! Как да го махна

  • 22 469
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
Здравейте момичета! Надявам се, че темата ми е за тук, ако не-нека модераторите да я преместя-няма да се сърдя  Grinning
Проблемът ми е следния: имам мазол на кутрето на крака. Идват топлите сезони и отворените обувки. Когато го натисна, ме боли и ме е страх да го отстранявам сама. Причинява ми голяд дискомфорт. Чак ме дразни. Какво да правя? С какво да го мажа? Помогнете ми.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 569
В аптеките има лепенки за мазоли. Аз имам същия проблем и го отстронявам точно с тях. Не помня цената им, но помагат.

# 2
  • Мнения: 1 224
Сложи лепенка и не го пипай , той сам ще се махне  Peace

# 3
  • Мнения: X
Има едни лепенки  на Dr.Scholl по аптеките,които са специално за мазолчета,кокоши тръни итн. Пробвай с тях Peace

# 4
  • Мнения: 526
Благодаря ви момичета!  newsm51 Златни сте!

# 5
  • София
  • Мнения: 202
Здравейте момичета! Надявам се, че темата ми е за тук, ако не-нека модераторите да я преместя-няма да се сърдя  Grinning
Проблемът ми е следния: имам мазол на кутрето на крака. Идват топлите сезони и отворените обувки. Когато го натисна, ме боли и ме е страх да го отстранявам сама. Причинява ми голяд дискомфорт. Чак ме дразни. Какво да правя? С какво да го мажа? Помогнете ми.
Благодаря ви предварително.


Лепенките за мазоли на Урго са много добри и не са скъпи,около 60 ст. е бройката,но определено помагат   Smile

# 6
  • Мнения: 463
Има и едни италиански /пак някакъв доктор беше/ крем или течност /като лак/ - струват 3-4 лв и се справят великолепно с всички мазоли. Ползвала съм течността на д-р Шол, но мирише кофти на салицил. Тези лепенки, за които пишат момичетата има за кокоши трън и за мазоли, така че по-добре питай. Аз постоянно при всяка нова обувка/сандал съм с мазоли. Само при ботушите се разминавам /защото вземам да са ми по-широки/ и това съм намерила като най-добро решение. Ако те интересува ще ти препиша как точно се казва марката.
Късмет с борбата с мазолите!

# 7
  • Мнения: 606
Аз имах същия проблем и едно момиче от тук ми препоръча мазило за мазоли на Др.Шол.
Останах много доволна.Работата е там,че такива мазила и лепенки не могат да премахант корена и след време мазолчето пак се появява.Най-добре е да се отиде на лекар за да се премахне напълно.

# 8
  • Мнения: 3 457
Ох ,и на мен ми се появиха на средните пръсчета баш по никое време,взех си на своя глава лепенките на Урго и сега чакам спяс лепенките,вече втора вечер ,гледам че мазолчетата са побелели-аз нещо трябва ли да правя,как ще се махнат .Не са големи ,ама като ги погледна и побеснявам -обувките успешно са на боклука Mr. GreenА за колко време трябва да изчезнат и с какво още да мажа  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Миналото лято бях доволна от мазилото на д-р Шол.

# 10
  • Мнения: 3 641
Аз специално за мазолчета ходя на медицински педикюр. Чиста работа, не се появяват по-вече Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
Сетих се за един мамин лек за мазоли. Тя налага мазола с резенче лимон и го привързва с найлонче и така стои цяла нощ. На сутринта мазолчето омеква и след няколко такива лимонено-найлонови нощи тук мазолче-там мазолче, няма гооо.

# 12
  • Мнения: 3 457
абе склонна съм и с портокал да /го вържа ако ще из4езне  Mr. Green
А къде има медицински педикюр?

# 13
  • Мнения: 35 950
лепенките на УРГО са много добро решение  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 277
А къде има медицински педикюр?
В козметичните салони предлагат такъв.

Общи условия

Активация на акаунт