Да задам един въпрос

  • 1 343
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте, мили мами!
Имам само едно въпросче- бременна съм в края на 7 месец и от 10 дни си меря коремчето и не е пораснало и един см. Sad Това нормално ли е? Иначе бебка си ритка и няма проблем. А на кг. "раста" Embarassed Другата седмица вторник веднага ще отида на лекар, но до тогава...
Сигурно изкуквам, но...моля кажете при вас как е???

# 1
  • Мнения: X
Съвсем нормално е. Големината на корема не е показател за това колко е голямо бебето. Големината на корема зависи от структурата на жената - ръст, големина на таза и здравината на коремните мускули. Аз съм дребна с тесен таз и през двете бременности имам огромни кореми.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 248
Мисля, че няма за какво да се тревожиш. Наслаждавай се на бременността си и бъди положително настроена.

Аз корема не съм си го мерила (само на консултациите ми го мереха, т.е. по един път месечно), ма килцата ги мерех редновно и хич не ме радваха как нарастват, ама...

Пожелавам ти леко доизкарване на бременността, много леко раждане и едно здраво бебе  Hug

# 3
  • Мнения: 8 999
Е ти какво очакваш - всеки ден по сантиметър ли да прибавяш. Спокойно, коремът ти расте. Обади се пак след 1 месец, за да докладваш!

# 4
  • Мнения: 2 960
Е ти какво очакваш - всеки ден по сантиметър ли да прибавяш. Спокойно, коремът ти расте. Обади се пак след 1 месец, за да докладваш!
Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Съвсем нормално е. Големината на корема не е показател за това колко е голямо бебето. Големината на корема зависи от структурата на жената - ръст, големина на таза и здравината на коремните мускули. Аз съм дребна с тесен таз и през двете бременности имам огромни кореми.

Точно казано  Peace На мен пък ми се появи коремче чак в 7-ми месец, имах докрая малко забележимо такова, с по-широка фанелка не ми личеше, че съм бременна даже, а носих доста едро бебе  Crazy Няма от какво да се притесняваш  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 50
Благодаря ви за отговорите!!!
Хубав ден на всички smile3525

# 7
Спешно търся ваксина анти д, за след раждане се бие на майки с отрицателен резус фактор, когато бебето се роди с положителен.
Моля ако знаете от къде да я купя пишете, благодаря! Praynig

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Спешно търся ваксина анти д, за след раждане се бие на майки с отрицателен резус фактор, когато бебето се роди с положителен.
Моля ако знаете от къде да я купя пишете, благодаря! Praynig

Пусни си отделна тема-по-вече хора ще видят PeaceНе знам от къде се купува.

# 9
  • Мнения: 91
Спешно търся ваксина анти д, за след раждане се бие на майки с отрицателен резус фактор, когато бебето се роди с положителен.
Моля ако знаете от къде да я купя пишете, благодаря! Praynig


тук съм чувала ,че има в Пловдив ,но в Гърция ги има по на 60 евро броя и се продавали свободно .Ако имаш познати там питай

# 10
  • Мнения: 1 049
Нормално е! Недей да се следиш чак толкова, всичко ще бьде наред след като се чувстваш добре.  Peace

# 11
  • Мнения: 9 973
има за кога да `растеш` Peace

# 12
  • Мнения: 78
Не се мери всеки ден.Остави това лекарят/сестрата да го правят,когато ходиш на консултации.Ще почнеш да си втълпяваш глупости.Успех  Grinning

# 13
  • Мнения: 357
при мен растеше много малко последните месеци, пък бебето си растеше много - то не се разполага само напред в корема ти, спокойно  Wink

# 14
  • Мнения: 750
Според мен всичко е наред  Hug Аз имах толкова малък корем, че много хора докато не родих не знаеха, че съм бременна Simple Smile А на много жени корема им пораства драстично в 8-9 месец. Радвай се на бременността си   bouquet, не се тревожи с глупости!

Общи условия

Активация на акаунт