качествено червило за устни

  • 9 654
  • 43
  •   1
Отговори
Здравеите мили момичета.Днес ми доставиха база за устни на Артдеко,изпробвах го ,но не съм очарована ,може би червилото което имам не е качествено и за това ви моля:препръчаите ми хубаво и качествено червило.Предварително благодаря на всички които ми отговорят.

# 1
  • София
  • Мнения: 202
Здравеите мили момичета.Днес ми доставиха база за устни на Артдеко,изпробвах го ,но не съм очарована ,може би червилото което имам не е качествено и за това ви моля:препръчаите ми хубаво и качествено червило.Предварително благодаря на всички които ми отговорят.

Досега лично за мен,най-качествено си остава червилото на Елизабет Арден , цените са добри ,но пък си заслужава  Wink

# 2
  • Мнения: 2 414
Аз съм доволна от Клиник.

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Доволна съм от Ревлон.

# 4
  • Мнения: 757
dior,chanel за мен тези са качествени
но и за по малко парички също може да се намери нещо добро

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
Според мен ВСЯКО едно червило може да ти стои дълго време на устните без да се събира или лющи, нали това имаш предвид под качествено? Идеята е, че трябва да си подготвиш добра основа за него преди да го нанесеш, иначе е нормално дори и дълготрайните червила да избледняват на цвят или да почнат да се лющят след определено време.

# 6
# 7
  • Мнения: X
Интересно ми е в случая какъв е критерия за качество. По-трайни ли са тези червила,по щадящи устните или пък нещо друго ви кара да ги изберете пред другите?

# 8
  • Мнения: 222
Интересно ми е в случая какъв е критерия за качество. По-трайни ли са тези червила,по щадящи устните или пък нещо друго ви кара да ги изберете пред другите?

MF И ПО ТОчНО LIPFINITY МИ ПАСВА ЗАщОТО СИ СЛАГАМ СУТРИНТА И ДО КРАЯ НА РАБОТНИЯ ДЕН ВСЕ ОщЕ ИМАМ чЕРВИЛО ПО УСТНИТЕ, СЛЕД КАТО ОБЯДВАМ СИ СЛАГАМ САМО ОТ ГЛАНЦА(ТО СЕ СЪСТОИ ОТ 2 чАСТИ ,ОСНОВА И ГЛАНЦ) ЗА ТОВА СЪМ ИЗБРАЛА НЕГО

# 9
  • Мнения: 852
Аз съм привърженик на дълготрайните червила,но съм най-доволна от червилата на Манхатън.Като си сложа сутринта та до вечерта си имам хубави устни,отвреме на време само освежаваш гланца.А и тези не са скъпи за този вид червила около 13 лв.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
malinka84 за Lips2Last ли говориш? Дето са гланц и червило? Това и аз го имам, даже в няколко цвята, и е наистина мнооого издържливо, но много ми изсушава устните и усещам едно такова неприятно лепкаво усещане от цвета.. иначе няма равна. Peace

# 11
  • Мнения: 852
да него имах в предвид,аз съм много доволна Peace

# 12
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравеите мили момичета.Днес ми доставиха база за устни на Артдеко,изпробвах го ,но не съм очарована ,може би червилото което имам не е качествено и за това ви моля:препръчаите ми хубаво и качествено червило.Предварително благодаря на всички които ми отговорят.
А може би базата за 4ервилоо не е много добра....
моята съ6то е на арт деко, но осен 4е променя цвета( макар 4е според рекламата не трябва да го прави) на 4ервилото, не съм забелязала друг ефект....

# 13
Можете ли да ми препоръчате хидратиращо червило с UV защита и да ми кажете цената?

# 14
  • Мнения: 372
Мога да препоръчам кое НЕ става -  L'Oreal Glam shine cream... Добре подхранва и хидратира устните, но откъм наситеност на цвета и трайност е гола вода, при това за 18 лв ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт