СТИЛПЛАСТ отзиви

  • 32 176
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
 newsm78 помогнете ако имате отзиви за тази фирма ,още се чудя дали да поръчам там

# 1
  • Мнения: 852
Аз нямам представа как работят,но ми е любопитно каква дограма предлагат? newsm78

# 2
  • Мнения: 473
Малко скъпо е при тях, направихме си за спалнята 5-камерна дограма на Рехау при тях, но много лошо свалиха стария прозорец, после майстора едва запълни дупките комарника също беше много скъп и забравили да сложат дръжчица, та следващата фирма при която правихме дограмата ни я поставиха. Иначе като срок за изпълнение нямаше проблем, дограмата е хубава.

# 3
  • Мнения: 6 268
Не се подлъгвайте да се обръщате към фирма СТИЛПЛАСТ каквито и отстъпки да ви предлагат!!! На мен ми монтираха прозорец, който не се отваря и ми го казаха като си отиваха на вратата в 9 ч. вечерта. Удрял се бил малко в трегера ама съм щяла да си изкартя трегера и така щели да се оправят много лесно нещата. На следващия ден ми казаха от офиса им че ще трябва да заплатя 48 лв. за демонтаж и повторен монтаж. Това се случи през декември. Известно време нямах възможност да се занимавам с тях и сега като им се обадих ми искат 140 лв. и то да ги платя предварително!? Попитах ги как така са им скочили цените 3 пъти за половин година, а оня ми отговори, че предишния път като са ми давали цена не бил той! ЕГАТИ СКАПАНАТА ФИРМА И СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМ СА СУПЕР НЕВЪЗПИТАНИ!!! НИКАКЪВ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ!!!  А си сложих дограма за 2700 лв. , които сглупих и им платих предварително. Пълни боклуци! Не ходете при тях НИКОГА!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 4 176
Не се подлъгвайте да се обръщате към фирма СТИЛПЛАСТ каквито и отстъпки да ви предлагат!!! На мен ми монтираха прозорец, който не се отваря и ми го казаха като си отиваха на вратата в 9 ч. вечерта. Удрял се бил малко в трегера ама съм щяла да си изкартя трегера и така щели да се оправят много лесно нещата. На следващия ден ми казаха от офиса им че ще трябва да заплатя 48 лв. за демонтаж и повторен монтаж. Това се случи през декември. Известно време нямах възможност да се занимавам с тях и сега като им се обадих ми искат 140 лв. и то да ги платя предварително!? Попитах ги как така са им скочили цените 3 пъти за половин година, а оня ми отговори, че предишния път като са ми давали цена не бил той! ЕГАТИ СКАПАНАТА ФИРМА И СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМ СА СУПЕР НЕВЪЗПИТАНИ!!! НИКАКЪВ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ!!!  А си сложих дограма за 2700 лв. , които сглупих и им платих предварително. Пълни боклуци! Не ходете при тях НИКОГА!!!!!!!!
Да! истина е. И аз чух такива неща. Определено това няма да е моята фирма.

# 5
аз пък съм доволна от Фирма Стилпласт , много са коректни бързи и професионалисти в областа си! а това че е по-съпо отколкото при другите фирми за дограма , това на мен ми говори едно единствено нещо" ДАЙ ПОВЕЧЕ ПАРИ ЗА ДА ИМАШ НЕЩО КАЧЕСТВЕНО И ДА НЕ ТЕ Е ЯД АКО СЕ СЛУЧИ НЕЩО" и аз не виждам лошо да работите с тази фирма!моят съвет към всички които се двоумят дали да използват тази фирма или не  аз им казваи Не мислете а отдете при тях няма да съжалявате качественото е Скъпо , но е КАЧЕСТВЕНО повтарям

# 6
  • Мнения: 7 091
аз пък съм доволна от Фирма Стилпласт , много са коректни бързи и професионалисти в областа си! а това че е по-съпо отколкото при другите фирми за дограма , това на мен ми говори едно единствено нещо" ДАЙ ПОВЕЧЕ ПАРИ ЗА ДА ИМАШ НЕЩО КАЧЕСТВЕНО И ДА НЕ ТЕ Е ЯД АКО СЕ СЛУЧИ НЕЩО" и аз не виждам лошо да работите с тази фирма!моят съвет към всички които се двоумят дали да използват тази фирма или не  аз им казваи Не мислете а отдете при тях няма да съжалявате качественото е Скъпо , но е КАЧЕСТВЕНО повтарям

Бихте ли споделил/а какво точно си закупихте от тях и при какви условия? В противен случай регистрирането ви само заради голословно излияние как въпросната фирма е " най-добрата"  не е нищо друго освен евтин номер за отбиване на антиреклама и ще бъдат изтрити.
Не се научиха фирмите, че репутацията се гради на ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ, не на празни приказки! Tired

# 7
  • Мнения: 172
И ние имаме 1 прозорец от Стилпласт. Единственото , което не ми хареса е , че останахме лего излъгани.
Намерихме фирмата на изложение в зала Фестивална пради доста години. Направиха ни офирта, съгласихме се с уговорката , че ще е Рехау. Кагато дойдоха в къщи ни казаха ,че за Рехау ще трабва д асе чака доста за по-бързо може с др. профил - даже и не го разбрах какъв е/ в смисъл на вид е като на Рехау, но но Рехау профила е някак по-лъксав - може би това са българските профили / , но цената не се промени. То и ние сме си виновни...но беше точно края на есента и началото на зимата. Никакви др. проблеми с тази фирма не сме имали.

# 8
Да ще споделя какво си поставих от тях ! 2 балконски пистолета както им казват там на техния си език ,  още 3 прозореца и всички врати в апартамента от ПДЧ ги направих алуминии !Тази промяна наложих след като реших , че апартамента ми има нужда от  Основен ремонт. Поставих си после и комарници и щори!

# 9
  • Мнения: 7
Защо не знам, но barbivip или както му/и е там името публикува навсякъде по форумите където става въпрос за фирма Стилпласт. Много моля, не заблуждавайте хората които искат да добият ясна представа за фирмата.

# 10
Ние си направихме остъкление на 2 тераси във фирма "Стилпласт" през ноември 2007 год. и впечатленията ми са смесени! В сравнение с PVC-дограмата, монтирана при строежа на апартамента ни (Blick), тяхната е доста по-добра, обковът е по-стабилен, НО имам ДВЕ основни забележки, които, съчетани с 1700-те лв., които платихме, никак не са за пренебрегване:
1. Служителката в офиса се оказа доста НЕКОМПЕТЕНТНА (Може би съзнателно, знае ли вече човек?!! - Това бяха и думите на момчето, което дойде за размерите и, което също се ядоса, че тя не ни е обяснила всичко!) по отношение на техническото изпълнение, което доведе до увеличение на цената. Оказа се, че, когато ни е правена офертата, не е взета предвид стойността на т. нар. "уширители" - 9 броя, които качиха цената с над 200 лв.
2. При определяне на броя и размерите на самите прозорци не дават съвети, а ако дадат някакви - те са тяхно лично, а не професионално мнение! Имам предвид, че за едната тераса нямахме точна визия и изисквания как да ги разположим, понеже има завой и се надявахме на съвет от тях.  newsm78 Обаче, момчето, което по отношение на консултациите също се оказа некомпетентно(!), каза "Така и така може", начерта несъразмерно скицата, която направо си ни заблуди и не личеше, че няма да има добра симетрия! А важното е, че не навсякъде имаше размери, за да добием вярна представа!

Иначе, от изпълнението на другата тераса, за която предварително със съпруга ми бяхме определили АБСОЛЮТНО ВСИЧКО сами, съм много доволна!
Изобщо, след одисеята с фирмите по стягането на новия ни дом, разбрах, че в БГ, за да поръчаш нещо, трябва да си станал супер-специалист, за да знаеш какво да изискваш най-вече като изпълнение! Което, разбира се, е ненормално и е много изтощително! Но, съветът ми е да стоите "на главите на майсторите", каквото и да ви говорят те!!!
Дано съм ви била полезна - УСПЕШНИ РЕМОНТИ!!! Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 22:29 от AzSunny

# 11
  • Мнения: 1
За съжаление и на мен тази фирма ми сложи една преходна врата която ми излезе много скъпо но не беше монтирана добре.Обаждах се многократно на фирмата да изпратят хора да си отстранят проблема но ми казаха, че когато съм се подписала на договора при монтажа че всичко е наред не мога да имам претенции след това.Аз не съм достатачно компетентна за да знам дали са монтирали правилно вратата или не  в момента когато я монтираха се заключваше но това изискваше много усилия в смисъл физическа сила .Момчетета които я монтираха ми казаха че за първи път монтират такава врата(недостатачно обучени и компетентни според мен)и според тях понеже е много масивна и тежка затова се заключва толкова трудно.След няколко месеца от поставянето нито се отключва нито се заключва .Според фирмата това вече е мой проблем. Помислете си добре дали да се доверите на тази фирма. Stop

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
Ех! Как обичам да чета мнения на новорегистрирани хора, само и само да напишат мнението си в дадена тема. Stop
Аз мога да напиша, че съм доволна от Стилпласт. Направих поръчката, изпълниха я в срок, без много-много мотане. Довършителните работи бяха продължителни, но това е отделна тема.
Моите комшии също си направиха дограма при Стилпласт и са безкрайно недоволни. Нещо не им беше направено като хората, та трябваше да се връщат обратно след няколко дни, за да го направят отново. Но след това забележки нямат - дограмата стои вече 4-та година и не мърда.
Просто всичко е въпрос на късмет и качествено поставяне от страна на екипа.
На вилата имаме прозорци от Саламандър и са толкова некачествено поставени, че се изкривиха.  Догодина ще ги сменяме. А за Саламандър се носят легенди, че няма по-добра дограма от тяхната. Но мен ако питате - не е така! Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз не съм новорегистрирана, но съм буквално ОТВРАТЕНА от Стилпласт. Гаражните врати са от тях. Естествено се развалят непрекъснато, лошо отношение, безумно скъпо, мноооого невъзпитани служители.

# 14
  • Мнения: 196
Аз не съм новорегистрирана, но съм буквално ОТВРАТЕНА от Стилпласт. Гаражните врати са от тях. Естествено се развалят непрекъснато, лошо отношение, безумно скъпо, мноооого невъзпитани служители.

Напълно подкрепям мнението Peace Сложихме си в три от стаите дограма от Стилпласт преди 1,5 год. и в две от тях вече са развалени механизмите на двойноотварящите се прозорец/врата. Освен това служителите им наистина са доста некомпетентни. Единствено мога да потвърдя, че наистина спазиха срока и при нас, въпреки че монтираха до 23.00 ч. вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт