Случвало ли ви се е,момичета!

  • 3 325
  • 89
  •   1
Отговори
Здравейте,майчета! Случвало ли ви се е с бебешката количка, или с детенцето хванати ръка за ръка, на пешеходната пътека, някой да се опита най-спокойно да мине през вас с лъскавото си возило докато си пресичате? Дори да ви гледат страшно ,че се изпречквате на пътя!Да ви псуват за това,че сте майки и искате да преминете!И въобще що за хора сме, щом не пазим детския живот и не уважаваме  майките? Sad SadИ КАК СЕ СЛУЧВА ТАКА,ВСЕКИ ДЕН ДА ПРЕГАЗВАТ ДЕЦА!

# 1
  • Мнения: 78
Определено ми се е случвало и то не един път.Но какво можем да направим,освен да си плюем в пазвата и да се радваме,че не са ни качили на предния си капак.В това отношение/то май във всяко отношение/ културата ни е супер елементарна.Вместо да ти се извини,че не ти е дал предимство,той те псува,че му се пречкаш.Каквото и да си говорим,така ще е още дълго. Sad

# 2
  • Мнения: 1 049
Да, но само в Бьлгария (без да искам да обидя някой). Просто вьпрос на култура.  Wink А това за прегазването на децата става и по ред други причини..

# 3
  • Мнения: 1 008
Случвало ми се е. Вчера се случи и то шофьорът беше жена. Но ми се е случвало и обратното: аз карам и изведнъж пред мен на автомобилен път изскача майка, която седната си ръка бута количката напред,а в другата държи телефон, разговаря си и се хили. Шофьорите трябва да имат култура на каране, но и пешеходците са участници в движението и трябва да се съобразяват.

# 4
  • Мнения: 9 973
Определено ми се е случвало и то не един път.Но какво можем да направим,освен да си плюем в пазвата и да се радваме,че не са ни качили на предния си капак.
Tired   тъжно е,но е факт................не ми се коментира

# 5
  • Мнения: 9 814
Да случвало ми се е! Само че, просто един микробус така беше спрял, че нямаше минаване. Помолих го да се премести, за да минем с количките /бях с още 2 майки/ и такъв скандал се заформи, че въпросният господин посегна да ме удари, наред с това, че ме наричаше с какви ли не обидни епитети. След тази случка се почувствах ужасно, все пак си жена, майка, нечия дъщеря и съпруга и се намира някой, който да те унижи и заплашва. #2gunfire

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Случвало ми се е и с нелъскави возила,а и често и пешеходци ни отнасят,но за съжаление.....не знам кога ще се промени това наше съзнание Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 1 632
Точно тази тема ми е болезнена!1 път бутах количката с дъщеря ми,тогава бебе,и бях в напреднала бременност с 2-то.За нас зелено,за колите червено пресичам нормално.Не знам как не ми отнеси количката този тъпанар.Че ми и вика -къде си тръгнала МА?1 че е обидно,2-ро уплахата.Това ми се е случвало няколко пъти след това.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Да, но само в Бьлгария (без да искам да обидя някой).

Да само тук в Бг. се случва това  Tired
Всеки ден ми се случва за съжаление и още по  често ми се случва жена да ме напсува или наругае  #Crazy #Crazy  защо не чакам да мине, а съм тръгнала да пресичам на ПЕШЕХОДНАТА пътека. Имам и пресен случей спира ми мъж на пешеходна тръгвам и зад него с мръсна газ го задминава няква / пак жена/ многооо бързаща и почва да ми свири  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Иначе сме с голямите претенции ама нейсе  Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 2 227
Да. Случва ми се и то често. На два пъти след опит да минат през мен и детето, се учудих какъв богат речник на "неприятни" думи имам. Blush

# 10
  • Мнения: 959
Слава Богу, не ми се е случвало.
Но, иначе въобще не се учудвам.

# 11
  • Мнения: 750
Само и единствео тук, в България, ми се е случвало!!! И то почти ежедневно...Вече не пресичам, когато има коли!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, случвало ми се е. Но повечето пъти ми се е случвало да спират на пешеходната пътека и да дават път. Ако визираш днешния случай (дай Боже да се оправи детето), майката е пресичала на червено.  Има случаи, в които ми е изключително мъчно за шофьора, причинил подобно нещо не по своя вина... Не искам да знам как се чувства.

# 13
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Слава Богу, не ми се е случвало.
Но, иначе въобще не се учудвам.

 newsm10 smile3521

# 14
  • Мнения: 961
И на мен, слава богу, не ми се е случвало. Даже на няколко пъти вече като ме видят с големия корем и спират и ми правят път.
Но изобщо не се учудвам на описаните ситуации - културата на шофиране наистина е много ниска, специално за София мога да говоря.

Общи условия

Активация на акаунт